
Cześć wszystkim!
Lubicie Honzę Holého i chcecie mieć oryginalną hulajnogę? Tak jest Signature setup od Honzy Holý a.k.a TEBEVRAŽDA zrobiony specjalnie dla ciebie! To jest oryginał w bezkonkurencyjnej cenie!
Spójrz na filmik:
Więc to jest Signature setup od Honzy Holý a.k.a TEBEVRAŽDA a jest to całkiem streetowy, dlatego jest zbudowany na SCS, aby był jak najtrwalszy.Zaczniemy od kierownicy.Sprawdzona jakość w postaci Ethic Tenacity, które są solidnym stalowym stylem .Na nich są zamontowane całkowicie nowe gripy Tilt Topo V2, które są wygodne jak łóżko rano, kiedy nie chce ci się wstawać. Przenieśmy się na przeciwną stronę, gdzie swoje miejsce ma absolutnie świetny widelec UrbanArtt Civic, do którego możesz, gdy te kółka się zużyją, wsunąć kółka o średnicy aż 125mm z osią 8mm lub nawet 12mm. W widelcu siedzi jedno z dwóch wypasionych signature kółek North Leon Lindgren od Tilt. A złoty gwóźdź całego setupu deska Ethic Lindworm V4.A na nim jest przyklejona wypasiona griptape Hella Grip Breakfast. Podsumowując...po prostu jakość za dobre pieniądze.
Więc, kiedy to wszystko się połączy, powstaje taka świetna maszyna, która tak łatwo cię nie znudzi.
Niezależnie od tego, czy chodzi o design i niezawodność, czy o radość z jazdy. Nastrojony głównie na street od mistrza wszystkich raili i switch kinga TEBEVRAŻDY a.k.a Honza Holý. Więc zdecyduj się szybko, zanim ktoś ci ją sprzątnie sprzed nosa.A za tę cenę?Byłbyś, z całym szacunkiem, głupi, gdybyś tego nie kupił!!!
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 3300 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 195 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 170 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 720 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 1000 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 600 mm |
| Szerokość deski | 160 mm |
| Przestrzeń na stopy | 420 mm |
| Kąt deski | 83,5 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | jednoczęściowa |
| Kształt dropoutu | Box Cut (kwadratowy kształt) |
| Obejma | czterowkrętowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 35 mm |
| Typ główki według deski | Zintegrowane |
| Główka ramy | bezgwintowa |
| Łożyska główki ramy | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość piasty kółka | 24 mm |
| Design piasty kółka | Hollow |
| Materiał piasty kolečka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | bezsprężynowy (Flex fender) |
| Materiał hamulca | plastik |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Czechy |
| Kolor | czerwony |
| Kolor | niebieski |
Mamy nadzieję, że podoba Ci się hulajnoga i czekamy na Ciebie w kolejnym filmie.
Hulajnogę można obejrzeć TUTAJ.
Nie zapomnij śledzić nas na YouTube, Instagramie, Facebooku i TikToku.
Zespół Scootshop.cz





