| Hulajnoga freestyle dla | średnio zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3740 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Tak |
| Wysokość kierownicy | 580 mm |
| Szerokość kierownicy | 520 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 680 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | zielony |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |
Super hulajnoga odpowiednia dla średnio zaawansowanych skateparków . Z hulajnogą wykonasz piękne sztuczki, ponieważ waży tylko 3740 gramów . Na hulajnodze umieszczona jest płyta o długości 495 mm i szerokości 120 mm. W desce znajdują się plastikowe przegrody, dzięki którym materiał nie wygina się na końcach. Skuter ma kierownicę o wymiarach 580 mm na 520 mm.Widelec wykonany jest ze stali i jest przystosowany do systemu kompresji IHC (widelec może pasować do kół o wymiarach do 125x30 mm). Hulajnoga wyposażona jest w kółka 110 mm o szerokości 24 mm z łożyskami ABEC 9.
Główne zalety:
Dane techniczne:
| Hulajnoga freestyle dla | średnio zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3740 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Tak |
| Wysokość kierownicy | 580 mm |
| Szerokość kierownicy | 520 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 680 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | zielony |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |