| Hulajnoga freestyle dla | średnio zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3900 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 590 mm |
| Szerokość kierownicy | 560 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 880 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 520 mm |
| Szerokość płyty | 135 mm |
| Footspace | 380 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 115 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |
Invert podchwycił ten trend i wprowadził na rynek swoją pierwszą hulajnogę uliczną. Hulajnoga jest przeznaczona dla średnio zaawansowanych jeźdźców, którzy chcą doskonalić się na ulicy . Całkowita waga skutera to 4300 gramów . System kompresji został wybrany przez SCS, ponieważ jest uważany za najmocniejszy . Na skuterze są Téčková , stalowe kierownice o wymiarach 640 mm wysokości i 575 mm szerokości. Deska wykonana jest z wysokiej jakości aluminium o wymiarach 520 mm długości, 135 mm szerokości i 385 mm przestrzeni na stopy . Płyta posiada zintegrowany zespół głowicy z łożyskami przemysłowymi. Najlepszą częścią są koła, które mają średnicę 115 mm i szerokość 24 mm. W koła zamontowane są łożyska ABEC9.
Główne zalety:
Dane techniczne:
| Hulajnoga freestyle dla | średnio zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3900 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 590 mm |
| Szerokość kierownicy | 560 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 880 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 520 mm |
| Szerokość płyty | 135 mm |
| Footspace | 380 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 115 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |