| Waga | 235 g |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Środek koła | aluminium |
| Kształt gumy | zaokrąglone |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Twardość koła | 88 |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Kolor | turkusowy |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Do średnicy osi | 8mm |
| Kolor gumy koła | Turkus |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 kawałek |
| Kolor środka koła | czarny |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Zrobiono w | Chiny |
Na pierwszy rzut oka S3 zachwyca ciekawym wyglądem. Koło jest pięcioramienne o średnicy 110 mm i szerokości 24 mm (standard). Koło wyposażone jest w wysokiej jakości łożyska ABEC-9. Koło sprzedawane jest po 1 sztuce .
| Waga | 235 g |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Środek koła | aluminium |
| Kształt gumy | zaokrąglone |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Twardość koła | 88 |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Kolor | turkusowy |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Do średnicy osi | 8mm |
| Kolor gumy koła | Turkus |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 kawałek |
| Kolor środka koła | czarny |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Zrobiono w | Chiny |