| Max. średnica nad kolanem | 0 cm |
| Min. średnica nad kolanem | 0 cm |
| Max. średnica pod kolanem | 0 cm |
| Min. średnica pod kolanem | 0 cm |
| Max. średnica nad łokciem | 0 cm |
| Min. średnica nad łokciem | 0 cm |
| Max. średnica pod łokciem | 0 cm |
| Min. średnica pod łokciem | 0 cm |
| Ochraniacze dla | sporty freestyle |
| Typ ochraniaczy | 2 opakowania: kolana, łokcie |
| Rozmiar | L |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zrobiono w | Chiny |
Boom to łotewska marka skoncentrowana na produkcji perfekcyjnych ochraniaczy w super cenach. W tym zestawie znajdziesz ochraniacze na kolana i łokcie, które pasują każdemu.
Te ochraniacze są wykonane z wysokiej jakości i trwałych materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie i ścieranie. Ochraniacze są wewnątrz wyściełane, aby były wygodne nawet po dłuższej jeździe. Wierzch ochraniacza czyli powierzchnia ślizgowa jest na ochraniaczach w formie utwardzonego plastiku i dzięki przeciwległym nitom z pierścieniami te ochraniacze są odpowiednie do skateparku, na street i na rampy. Ochraniacze na kolana i łokcie posiadają dwa elastyczne paski, które zapobiegają zsunięciu się ochraniaczy.
To są dla nas solidne ochraniacze, które przy odpowiednim użytkowaniu ochronią niejedne kolana i łokcie.
Tabela rozmiarów:
| Max. średnica nad kolanem | 0 cm |
| Min. średnica nad kolanem | 0 cm |
| Max. średnica pod kolanem | 0 cm |
| Min. średnica pod kolanem | 0 cm |
| Max. średnica nad łokciem | 0 cm |
| Min. średnica nad łokciem | 0 cm |
| Max. średnica pod łokciem | 0 cm |
| Min. średnica pod łokciem | 0 cm |
| Ochraniacze dla | sporty freestyle |
| Typ ochraniaczy | 2 opakowania: kolana, łokcie |
| Rozmiar | L |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zrobiono w | Chiny |
Boom Basic Double Pad Set Purple L
Boom Basic Double Pad Set Purple S
Boom Basic Double Pad Set Purple XS
Boom Basic Double Pad Set Purple M