| Rozmiar | 55-58 cm |
| Kółko do ściągania | Tak |
| Ochraniacze dla | sporty freestyle |
| Typ ochraniaczy | kask |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar | M - (55-58 cm) |
| Zaprojektowany w | Niemcy |
| Zrobiono w | Chiny |
| Materiał zewnętrzny | Poliwęglan |
| Materiał wnętrza | Wyściółka bezpieczeństwa EPS |
| Zabezpieczanie | klips magnetyczny |
| Rozmiar regulowany | tak |
| Rozmiar | 55-58 cm |
| Kółko do ściągania | Tak |
| Ochraniacze dla | sporty freestyle |
| Typ ochraniaczy | kask |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar | M - (55-58 cm) |
| Zaprojektowany w | Niemcy |
| Zrobiono w | Chiny |
| Materiał zewnętrzny | Poliwęglan |
| Materiał wnętrza | Wyściółka bezpieczeństwa EPS |
| Zabezpieczanie | klips magnetyczny |
| Rozmiar regulowany | tak |