| Rozmiar | 53-55 cm |
| Kółko do ściągania | Tak |
| Ochraniacze dla | sporty freestyle |
| Rozmiar | S - (53-55 cm) |
| Typ ochraniaczy | kask |
| Kolor | czarny |
| Materiał zewnętrzny | Poliwęglan |
| Zaprojektowany w | Niemcy |
| Materiał wnętrza | Wyściółka bezpieczeństwa EPS |
| Zrobiono w | Chiny |
| Zabezpieczanie | klips magnetyczny |
| Rozmiar regulowany | tak |
| Rozmiar | 53-55 cm |
| Kółko do ściągania | Tak |
| Ochraniacze dla | sporty freestyle |
| Rozmiar | S - (53-55 cm) |
| Typ ochraniaczy | kask |
| Kolor | czarny |
| Materiał zewnętrzny | Poliwęglan |
| Zaprojektowany w | Niemcy |
| Materiał wnętrza | Wyściółka bezpieczeństwa EPS |
| Zrobiono w | Chiny |
| Zabezpieczanie | klips magnetyczny |
| Rozmiar regulowany | tak |