| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3900 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 660 mm |
| Szerokość kierownicy | 590 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 940 mm |
| Materiał kierownicy | aluminium |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 530 mm |
| Szerokość płyty | 125 mm |
| Footspace | 380 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 120 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Niemcy |
| Zrobiono w | Chiny |
Doskonała, lekka hulajnoga freestyle dla zaawansowanych riderów. Świetne do skateparku. Dzięki SCS hulajnoga jest trwalsza. Koła 120 mm zwiększają prędkość i stabilność.
Główne zalety:
Dane techniczne :
| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3900 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 660 mm |
| Szerokość kierownicy | 590 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 940 mm |
| Materiał kierownicy | aluminium |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 530 mm |
| Szerokość płyty | 125 mm |
| Footspace | 380 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 120 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Niemcy |
| Zrobiono w | Chiny |