Ocena sklepu internetowego
Pierwszą hulajnogę syn ma około 2 lata i bez problemów. Teraz kupiłem hulajnogę Dirt, jeszcze nie wypróbowana (to prezent). Jestem bardzo zadowolony ze sklepu, doradzają i polecają, co jest potrzebne, ja jako laik nic nie wiem, ale zakupiony towar (hulajnoga + ochraniacze) nigdy nie wymagał reklamacji. Nawet przy wyższej cenie w porównaniu do hurtowni, ci "faceci" to rozumieją i nie sprzedają niczego złego tylko dla wyższego zysku.