| Waga | 1040 g |
| Wysokość kierownicy | 620 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Backsweep | Tak |
| Materiał kierownicy | stal |
| Slit | Tak |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Uchwyty do kompresji | HIC |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |
Doskonała, stalowa kierownica do kompr. System HIC i SCS. Świetny design legendarnej marki Ethic . Kierownica posiada backsweep . Dzięki temu kierownica ma lepszą przyczepność, a jazda jest bardziej komfortowa . W opakowaniu znajduje się również adapter do pręta . Pozwala to na użycie SCS kompr. system.
| Waga | 1040 g |
| Wysokość kierownicy | 620 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Backsweep | Tak |
| Materiał kierownicy | stal |
| Slit | Tak |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Uchwyty do kompresji | HIC |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |