| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3995 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Tak |
| Wysokość kierownicy | 670 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 900 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 560 mm |
| Szerokość płyty | 127 mm |
| Footspace | 355 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 125 mm |
| Szerokość gumowego koła | 30 mm |
| Szerokość koła | 30 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | HIC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |
Co powiesz na odpowiednią hulajnogę z gumowym kołem o szerokości 30 mm? Więc Ethic Vulcain jest właśnie dla Ciebie! Ta hulajnoga freestyle ma świetne, duże wymiary, a zwłaszcza koła 12STD . Dlaczego 12STD? 12STD to średnica wrzeciona. Standardowa średnica wrzeciona to 8 mm. dla tych kół jest to 12mm . Wrzeciono jest mocniejsze . Te koła mają również większe łożyska . Nie używają standardowego 608, ale większych. Koło jest wtedy szybsze, a łożyska nie ulegają zniszczeniu. Dzięki szerokości 30 mm koła są stabilniejsze i szybsze.
Polecamy wszystkim wymagającym, zaawansowanym riderom.
Główne zalety:
Specyfikacje :
| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3995 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Tak |
| Wysokość kierownicy | 670 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 900 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 560 mm |
| Szerokość płyty | 127 mm |
| Footspace | 355 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 125 mm |
| Szerokość gumowego koła | 30 mm |
| Szerokość koła | 30 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | HIC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |