| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3840 g |
| Waga | 3840 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 670 mm |
| Szerokość kierownicy | 580 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 950 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 950 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 520 mm |
| Szerokość płyty | 153 mm |
| Footspace | 400 mm |
| Footspace | 400 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | nie zintegrowane |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | HIC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zrobiono w | Chiny |
Ten unikalny build-up jest zaprojektowany dla średnio zaawansowanych do zaawansowanych jeźdźców, którzy kochają środowisko street/park. Całkowita waga tej hulajnogi to świetne 4300 gramów, co jest niesamowitym parametrem jak na jej rozmiar i użyty materiał. Na tej hulajnodze znajdziemy Divine Street deck o wymiarach 520 x 153 mm (długość x szerokość) z footspacem 400 mm. Wybraliśmy kierownicę Union Uniq Bend Oversized, wykonaną z solidnego materiału, o wymiarach 670x580mm. Na kierownicy zamontowane są Fiction Troop gripy w czarnym kolorze. Cały zestaw jest połączony za pomocą HIC systemu kompresji, który mocno trzyma wszystkie komponenty na swoim miejscu.HIC jest połączony z Divine widelcem, który zapewnia niezawodność i wytrzymałość przy każdym uderzeniu. Zestaw słuchawkowy zawiera niezawodne łożyska Divine, które zapewniają płynne obracanie się podczas wykonywania wszystkich trików. Jeśli chodzi o kółka, hulajnoga jest wyposażona w 110mm Union Turbomatic V2 z aluminiowymi rdzeniami w połączeniu czarnego i fioletowego koloru. Całość zestawu zamyka stylowa i solidna obejma Triad Conspiracy.
Główne zalety:
Specyfikacja:
| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3840 g |
| Waga | 3840 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 670 mm |
| Szerokość kierownicy | 580 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 950 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 950 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 520 mm |
| Szerokość płyty | 153 mm |
| Footspace | 400 mm |
| Footspace | 400 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | nie zintegrowane |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | HIC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zrobiono w | Chiny |