| Hulajnoga freestyle dla | początkujący |
| Waga | 3600 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 580 mm |
| Szerokość kierownicy | 520 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 800 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 110 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | nie zintegrowane |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | piłka, obudowana |
| Typ widelca | bezgałęziowy, dwuczęściowy |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 7 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czerwona |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |
| Minimalny wzrost rowerzysty: | 130 cm |
Doskonała hulajnoga dla początkujących o świetnym designie. Świetne do nauki sztuczek. Koła 110mm z aluminiowym środkiem, bez gwintowanego widelca, super kierownica w kształcie litery T. Czego chcieć więcej?
Świetne do skateparku .
Główne zalety:
Specyfikacje :
| Hulajnoga freestyle dla | początkujący |
| Waga | 3600 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 580 mm |
| Szerokość kierownicy | 520 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 800 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 110 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | nie zintegrowane |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | piłka, obudowana |
| Typ widelca | bezgałęziowy, dwuczęściowy |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 7 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czerwona |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |
| Minimalny wzrost rowerzysty: | 130 cm |