| Hulajnoga freestyle dla | średnio zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 3600 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 670 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 910 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 520 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 355 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 120 mm |
| Szerokość gumowego koła | 26 mm |
| Szerokość koła | 24 |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | HIC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Czech |
| Zrobiono w | Czech |
Więc ten build up jest czymś wyjątkowym! Ta hulajnoga jest przeznaczona dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych riderów zarówno do jazdy po ulicy , jak i w skateparku. hulajnoga jest wyposażona w wysokiej jakości stalową kierownicę Ethic Tenacity o wymiarach 670 x 600 mm. Istotne uchwyty znajdują się na kierownicy. HIC został wybrany jako system kompresji, ponieważ jest uważany za niezawodny i solidny. Kierownica jest mocowana za pomocą dwuśrubowego zacisku Native Orca. Jako widelec wybraliśmy Oath Shadow, który pasuje do kół Oath Bermuda o średnicy 120 mm, szerokości gumy 26 mm i szerokości środka 24 mm. Płynną pracę hulajnogi zapewnia nasz zestaw słuchawkowy Scootshop z wysokiej jakości łożyskami przemysłowymi. Na spodzie hulajnogi znajduje się wisienka na torcie: płyta Triad Psychic Stone o długości 520 mm , szerokości 120 mm i szerokości 355 mm.
Główne zalety:
Specyfikacja: