| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 4600 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 710 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 1100 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 572 mm |
| Szerokość płyty | 152 mm |
| Footspace | 420 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 115 mm |
| Szerokość gumowego koła | 30 mm |
| Szerokość koła | 30 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flex Fender |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Kolor | zielony |
| Zaprojektowany w | Czech |
| Zrobiono w | Czech |
Więc ten build up jest czymś wyjątkowym! Ten skuter jest przeznaczony do najtrudniejszej jazdy dla zaawansowanych kierowców, zwłaszcza na ulicy . Na hulajnodze znajduje się wysokiej jakości stalowa kierownica UrbanArtt Civic o wymiarach 710x610 mm. Chwyty Tilt Topo II są zamontowane na kierownicy. SCS został wybrany jako system kompresji, ponieważ jest uważany za najbardziej niezawodny i solidny.całość spajają widelce North Thirty V2 i SCS North Hammer V2.hulajnoga jest wyposażona w deskę Native Cargo Levi Knight o wymiarach 572 x 152 mm (długość x szerokość) i przestrzeni na nogi 420 mm.cały skuter został następnie wyposażony w koła 115 mm z aluminiowymi osiami Aztek Architect XL o szerokości 30 mm.
Główne zalety:
Specyfikacje:
| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 4600 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 710 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 1100 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 572 mm |
| Szerokość płyty | 152 mm |
| Footspace | 420 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 115 mm |
| Szerokość gumowego koła | 30 mm |
| Szerokość koła | 30 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flex Fender |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Kolor | zielony |
| Zaprojektowany w | Czech |
| Zrobiono w | Czech |