| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 4100 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 650 mm |
| Szerokość kierownicy | 620 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 950 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 500 mm |
| Szerokość płyty | 133 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czerwona |
| Zaprojektowany w | Niemcy |
| Zrobiono w | Chiny |
100% Street = Chilli TNT.
Chilli TNT to kompletna hulajnoga wyczynowa do streetu z wyjątkowo szerokim i płaskim deckiem. Idealnie nadaje się do streetowych trików, takich jak railingi, boxy, balustrady i krawężniki.
Hulajnogi można oczywiście używać zarówno na ulicy, jak i w skateparku.
Deck ma kwadratowy kształt i szerokość 13,3 cm. W tylnej części został wzmocniony wkładką dla większej stabilności. Wykonany jest ze stopu aluminium 6061, który charakteryzuje się niską wagą przy zachowaniu wytrzymałości i trwałości materiału. Footspace to 35 x 13,3 cm.
Wysoka kierownica T-bar wykonana jest ze stali chromowo-molibdenowej 4130. Wymiary samej kierownicy to 65 cm wysokości i 62 cm szerokości. Całkowita wysokość od podłoża to 95 cm. Dlatego nadaje się dla tych, którzy chcą mieć wysoką kierownicę.
Kierownica jest wyposażona w gumowe gripy o długości 14 cm.
Hulajnoga posiada dwukolorowe szprychowe koła 110 mm z aluminiowym rdzeniem, które doskonale dopełniają elegancki design całej hulajnogi. Materiał kółek to poliuretan 88A i są one wyposażone w łożyska ABEC9.
Hulajnoga posiada jednoczęściowy, żebrowany przedni widelec wykonany z aluminium 6061.
Jest wyposażony w system kompresji SCS.
Czterośrubowy aluminiowy zacisk na śruby M8 idealnie pasuje do konstrukcji przedniego widelca.
| Hulajnoga freestyle dla | zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 4100 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 650 mm |
| Szerokość kierownicy | 620 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 950 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 500 mm |
| Szerokość płyty | 133 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czerwona |
| Zaprojektowany w | Niemcy |
| Zrobiono w | Chiny |