| Hulajnoga freestyle dla | średnio zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 4300 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 685 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 980 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 560 mm |
| Szerokość płyty | 140 mm |
| Footspace | 420 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 115 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |
Invert podchwycił ten trend i wprowadził na rynek swoją pierwszą hulajnogę streetową. Hulajnoga jest przeznaczona dla średniozaawansowanych jeźdźców, którzy chcą doskonalić się w streecie.
Główne zalety:
Specyfikacja:
| Hulajnoga freestyle dla | średnio zaawansowani jeźdźcy |
| Waga | 4300 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 685 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 980 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 560 mm |
| Szerokość płyty | 140 mm |
| Footspace | 420 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Rękaw | cztery śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 35 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | aluminium |
| Rozmiar koła | 115 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |