| Hulajnoga freestyle dla | początkujący |
| Waga | 3500 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 110-145 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 580 mm |
| Szerokość kierownicy | 490 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 825 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 483 mm |
| Szerokość płyty | 127 mm |
| Footspace | 340 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgałęziowy, dwuczęściowy |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | plastik |
| Łożyska | ABEC 7 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 80 kg |
| Kolor | modrá |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |
Stylowa hulajnoga freestyle Invert Supreme Journey 1+ jest zaprojektowana dla młodych entuzjastów, którzy chcą jeździć w skateparku i po mieście. Łączy niższą wagę, wytrzymałą konstrukcję i atrakcyjny design.
Główne zalety:
Specyfikacja techniczna:
Dlaczego klienci ją lubią:
Zobacz post na Instagramie
| Hulajnoga freestyle dla | początkujący |
| Waga | 3500 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 110-145 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 580 mm |
| Szerokość kierownicy | 490 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 825 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 483 mm |
| Szerokość płyty | 127 mm |
| Footspace | 340 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
| Typ widelca | bezgałęziowy, dwuczęściowy |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Środek koła | plastik |
| Łożyska | ABEC 7 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Ładowność | 80 kg |
| Kolor | modrá |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |