| Hulajnoga freestyle dla | początkujący |
| Waga | 3800 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 570 mm |
| Szerokość kierownicy | 540 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 860 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 480 mm |
| Szerokość płyty | 105 mm |
| Footspace | 340 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | nie |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | nie zintegrowane |
| Montaż głowicy | gwintowane |
| Łożyska zespołu głowy | piłka |
| Typ widelca | gwintowane, dwuczęściowe |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 26 mm |
| Szerokość koła | 26 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 7 |
| System kompresji | zestaw słuchawkowy z gwintem |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |
| Minimalny wzrost rowerzysty: | 130 cm |
| Maksymalny wzrost rowerzysty: | 160 cm |
Ta hulajnoga jest idealna dla początkujących już od 8 roku życia.
- gumowe gripy
- stalowa kierownica: 570x540 mm
- system kompresji: gwintowany
- stalowy, dwuczęściowy, gwintowany widelec
- bez concave
- kółka 110 mm s aluminiowym rdzeniem
- łożyska ABEC 7
| Hulajnoga freestyle dla | początkujący |
| Waga | 3800 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 570 mm |
| Szerokość kierownicy | 540 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 860 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 480 mm |
| Szerokość płyty | 105 mm |
| Footspace | 340 mm |
| Kąt płyty | 82,5 |
| Wklęsłe | nie |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Kształt dropout | Box Cut |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | dwie śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | nie zintegrowane |
| Montaż głowicy | gwintowane |
| Łożyska zespołu głowy | piłka |
| Typ widelca | gwintowane, dwuczęściowe |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 26 mm |
| Szerokość koła | 26 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | aluminium |
| Łożyska | ABEC 7 |
| System kompresji | zestaw słuchawkowy z gwintem |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |
| Minimalny wzrost rowerzysty: | 130 cm |
| Maksymalny wzrost rowerzysty: | 160 cm |