| Waga | 1020 g |
| Wysokość kierownicy | 720 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiał kierownicy | stal |
| Slit | Tak |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Uchwyty do kompresji | HIC |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zrobiono w | Chiny |
Doskonała, lekka kierownica wykonana z lekkiej stali. Kierownicy można używać do HIC compr. system ma średnicę wewnętrzną 32 mm i średnicę zewnętrzną 35 mm.świetne do skateparku.
Specyfikacja:
| Waga | 1020 g |
| Wysokość kierownicy | 720 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiał kierownicy | stal |
| Slit | Tak |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Uchwyty do kompresji | HIC |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zrobiono w | Chiny |