| Waga | 3000 g |
| Twardość koła | 83A |
| Kolor | żółty |
| Długość | 1067 mm |
| Całkowita szerokość | 214 mm |
| Materiał | klon |
| Liczba warstw planszy | 9 |
| Rozmiar koła | 70 mm |
| Twardość tulei | 92 |
| Rozstaw osi | 714 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Elastyczność deski | trudne |
| Ładowność | 100 kg |
Longboardy inspirowane są stylem życia Południowej Kalifornii (USA). Longboardy 42 cale są idealne na dłuższe dystanse.
Deski Fishtail wykonane są z 9 warstw wysokiej jakości klonu, co gwarantuje wysoką trwałość i wytrzymałość. Unikalny kształt płyty zapewnia zawodnikom doskonałą kontrolę, równowagę i stabilność. Aluminiowe ciężarówki są zamontowane na pionach w celu zmniejszenia wibracji i zwiększenia stabilności jazdy.
| Waga | 3000 g |
| Twardość koła | 83A |
| Kolor | żółty |
| Długość | 1067 mm |
| Całkowita szerokość | 214 mm |
| Materiał | klon |
| Liczba warstw planszy | 9 |
| Rozmiar koła | 70 mm |
| Twardość tulei | 92 |
| Rozstaw osi | 714 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Elastyczność deski | trudne |
| Ładowność | 100 kg |