| Waga | 3500 g |
| Twardość koła | 83A |
| Kolor | czarny |
| Długość | 1016 mm |
| Całkowita szerokość | 241 mm |
| Materiał | klon |
| Liczba warstw planszy | 9 |
| Rozmiar koła | 70 mm |
| Twardość tulei | 92 |
| Rozstaw osi | 648 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Elastyczność deski | średnio elastyczny |
| Ładowność | 100 kg |
Przestronny talerz w klasycznym kształcie kropli nadaje się do rzeźbienia i tańca. Longboard jest stabilny nawet przy wyższych prędkościach.
| Waga | 3500 g |
| Twardość koła | 83A |
| Kolor | czarny |
| Długość | 1016 mm |
| Całkowita szerokość | 241 mm |
| Materiał | klon |
| Liczba warstw planszy | 9 |
| Rozmiar koła | 70 mm |
| Twardość tulei | 92 |
| Rozstaw osi | 648 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Elastyczność deski | średnio elastyczny |
| Ładowność | 100 kg |
Street Surfing Higher Faster Longboard