| Waga | 2800 g |
| Długość | 914 mm |
| Całkowita szerokość | 216 mm |
| Materiał | klon |
| Liczba warstw planszy | 8 |
| Rozmiar koła | 65 mm |
| Twardość koła | 83 |
| Twardość tulei | 92 |
| Rozstaw osi | 584 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Elastyczność deski | średnio elastyczny |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | černá |
Wypróbuj „ Shark Attack ” - longboard, który nie musi odbijać się od ziemi. Poczuj się tak samo jak zwykły longboard, ale z opcją surfowania , ostrych zakrętów i prowadzenia longboardu przez kołysanie się na boki. Surfuj nawet na sucho, a nuda nie ma szans!
CECHY:
| Waga | 2800 g |
| Długość | 914 mm |
| Całkowita szerokość | 216 mm |
| Materiał | klon |
| Liczba warstw planszy | 8 |
| Rozmiar koła | 65 mm |
| Twardość koła | 83 |
| Twardość tulei | 92 |
| Rozstaw osi | 584 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Elastyczność deski | średnio elastyczny |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | černá |