| Zakres wieku | 5 - 12 lat |
| Skomponowane wymiary | d.57 x szer.44 x v.14 cm |
| Specjalność | Stabilność, szeroka kierownica, dioda LED |
| Regulowana wysokość | tak |
| Wymienny | tak |
| Wysokość kierownicy | 72 - 91 cm |
| Szerokość kierownicy | 44 cm |
| Pręt składany | Ne |
| Rozmiar koła | 120/80 mm |
| Szerokość koła | 42 mm |
| Materiał kół | PU |
| Szerokość płyty | 14 cm |
| Długość deski | 33 cm |
| Wysokość od ziemi | 6 cm |
| Skład uchwytów | Ne |
| Hamulec | tak |
| Oczko na pasku | Ne |
| Tylny błotnik | tak |
| Typ kół | 78 ° Shore A |
| Wysuwany pręt | tak |
| Namiar | ABEC 9 |
| Oświetlenie ledowe | tak, przednie koła |
| Zakres wieku | 5 - 12 lat |
| Skomponowane wymiary | d.57 x szer.44 x v.14 cm |
| Specjalność | Stabilność, szeroka kierownica, dioda LED |
| Regulowana wysokość | tak |
| Wymienny | tak |
| Wysokość kierownicy | 72 - 91 cm |
| Szerokość kierownicy | 44 cm |
| Pręt składany | Ne |
| Rozmiar koła | 120/80 mm |
| Szerokość koła | 42 mm |
| Materiał kół | PU |
| Szerokość płyty | 14 cm |
| Długość deski | 33 cm |
| Wysokość od ziemi | 6 cm |
| Skład uchwytów | Ne |
| Hamulec | tak |
| Oczko na pasku | Ne |
| Tylny błotnik | tak |
| Typ kół | 78 ° Shore A |
| Wysuwany pręt | tak |
| Namiar | ABEC 9 |
| Oświetlenie ledowe | tak, przednie koła |