| Zakres wieku | 1,5 - 5 lat |
| Specjalność | Przestrzeń magazynowa |
| Regulowana wysokość | tak |
| Wymienny | tak |
| Wysokość kierownicy | 49 - 67 cm |
| Szerokość kierownicy | 26 cm |
| Pręt składany | Ne |
| Rozmiar koła | 120/80 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Materiał kół | PU |
| Szerokość płyty | 11 cm |
| Długość deski | 30 cm |
| Wysokość od ziemi | 5,5 cm |
| Stojánek | Ne |
| Skład uchwytów | Ne |
| Hamulec | tak |
| Przedni błotnik | Ne |
| Oczko na pasku | Ne |
| Typ kół | 78 ° Shore A |
| Liczba miejsc siedzących | 20 kg |
| Wysokość siedziska | 26 cm |
| Regulacja wysokości | Ne |
| Możliwość usunięcia | tak |
| Pasek prowadzący | Nie cm |
| Zakres wieku | 1,5 - 5 lat |
| Specjalność | Przestrzeń magazynowa |
| Regulowana wysokość | tak |
| Wymienny | tak |
| Wysokość kierownicy | 49 - 67 cm |
| Szerokość kierownicy | 26 cm |
| Pręt składany | Ne |
| Rozmiar koła | 120/80 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Materiał kół | PU |
| Szerokość płyty | 11 cm |
| Długość deski | 30 cm |
| Wysokość od ziemi | 5,5 cm |
| Stojánek | Ne |
| Skład uchwytów | Ne |
| Hamulec | tak |
| Przedni błotnik | Ne |
| Oczko na pasku | Ne |
| Typ kół | 78 ° Shore A |
| Liczba miejsc siedzących | 20 kg |
| Wysokość siedziska | 26 cm |
| Regulacja wysokości | Ne |
| Możliwość usunięcia | tak |
| Pasek prowadzący | Nie cm |
Hamulec Mini Micro Deluxe Niebieski