
Cześć wszystkim,
mamy tu nowości, które dla was w tym tygodniu zmagazynowaliśmy, więc spójrzmy na nie razem!
Nowości na naszej stronie na ten tydzień:
Na nowy sezon Blunt przygotowało mnóstwo nowych rzeczy, a wśród nich znajdują się te super designerskie griptapy. Griptape jest wysokiej jakości zadrukowany, a wymiary to 582 mm długości i 152 mm szerokości.
Specyfikacja:

| Waga | 100 g |
| Całkowita długość | 582 mm |
| Całkowita szerokość | 152 mm |
| Kolor | czerwony |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę Blunt Colt griptapów znajdziesz TUTAJ.
Na nowy sezon Blunt przygotowało mnóstwo nowych rzeczy, a wśród nich znajdują się te super designerskie griptapy. Griptape jest wysokiej jakości zadrukowany, a wymiary to 582 mm długości i 152 mm szerokości.
Specyfikacja:

| Waga | 100 g |
| Całkowita długość | 582 mm |
| Całkowita szerokość | 152 mm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Nie zapomnij sprawdzić naszej oferty Blunt KOS griptapów.
Na nowy sezon Blunt przygotowało mnóstwo nowych rzeczy, a wśród nich znajdują się te super designerskie griptapy. Griptape jest wysokiej jakości zadrukowany, a wymiary to 582 mm długości i 152 mm szerokości.
Specyfikacja:

| Waga | 100 g |
| Całkowita długość | 582 mm |
| Całkowita szerokość | 152 mm |
| Kolor | brązowy |
| Kolor | niebieski |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę Blunt Nebulae griptapów znajdziesz TUTAJ.
Na nowy sezon Blunt przygotowało mnóstwo nowych rzeczy, a wśród nich znajdują się te super designerskie griptapy. Griptape jest wysokiej jakości zadrukowany, a wymiary to 582 mm długości i 152 mm szerokości.
Specyfikacja:

| Waga | 100 g |
| Całkowita długość | 582 mm |
| Całkowita szerokość | 152 mm |
| Kolor | niebieski |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę Blunt Neuron griptapów znajdziesz TUTAJ.
Super griptape od marki PREY. Griptape ma wymiary: 610 x 180 mm.

| Waga | 100 g |
| Całkowita długość | 610 mm |
| Całkowita szerokość | 180 mm |
| Kolor | czarny |
Kompletną ofertę Prey griptapów znajdziesz TUTAJ. ```
Gain Fast forward ochraniacze na kolana
Wygodne ochraniacze marki Fast Forward, która jest mniejszą submarką australijskiej marki GAIN. Te super ochraniacze na kolana w końcu dotarły do nas do Scootshopu.

Kompletną ofertę ochraniaczy na kolana Gain Fast forward znajdziesz TUTAJ.
Wymiary: W: 33cm (13") x S: 62cm (24.5") x D: 200cm (78")
Maksymalna waga jeźdźca = 90 kg

Family BMX to australijska marka stworzona przez jeźdźca dla jeźdźców. Kask jest produkowany w trzech rozmiarach i jest odpowiedni do jazdy na deskorolce, BMX, hulajnodze. Kask można wygodnie dostosować dzięki ruchomemu pokrętłu na końcu kasku.

| Rozmiar | 50-54 cm |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Australia |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę kasków Family znajdziesz TUTAJ.
Mamy nadzieję, że nasze nowości przypadną Ci do gustu i znów będziesz miał z czego wybierać!
Cieszcie się na kolejny tydzień, a wraz z nim na kolejną porcję nowości na scootshop.cz!
Nie zapomnijcie śledzić nas na Youtube, Facebooku i Instagramie, a teraz także na Tik Toku, aby nie umknęły wam żadne nowości.
Zespół Scootshop.cz





