
Cześć wszystkim,
mamy tu nowości, które dla was w tym tygodniu zmagazynowaliśmy, więc spójrzmy na nie razem!
Nowości na naszej stronie na ten tydzień:
bardzo lekki plastikowy hamulec
dla kółek 100mm i 110mm

| Waga | 41 g |
| Materiał hamulca | plastik |
| Typ hamulca | bezsprężynowy (Flex fender) |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
A może w końcu porządne rowery?! North Scooters, kanadyjska marka, która produkuje wysokiej jakości komponenty. Te kółka są szybkie i lekkie. Doskonałe dla wymagających jeźdźców!
Cena za 2 sztuki kółek (1 opakowanie = 2 sztuki kółek)

| Waga | 230 g |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Materiał środka kółka | aluminium |
| Kształt gumy | płaski |
| Design środka kółka | Szprychowe |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Twardość kółka | 88 |
| Szerokość środka kółka | 24 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Dla średnicy osičky | 8mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Kanada |
| Wyprodukowano w | Chiny |
| Kolor | srebrny |
Kompletną ofertę North signal V2 kółek znajdziesz TUTAJ.
A może w końcu porządne rowery?! North Scooters, kanadyjska marka, która produkuje wysokiej jakości komponenty. Te kółka są szybkie i lekkie. Doskonałe dla wymagających jeźdźców!
Cena za 2 sztuki kółek (1 opakowanie = 2 sztuki kółek)

| Waga | 325 g |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Materiał środka kółka | aluminium |
| Kształt gumy | płaski |
| Design środka kółka | Szprychowe |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Twardość kółka | 88 |
| Szerokość środka kółka | 30 mm |
| Szerokość gumy kółka | 30 mm |
| Dla średnicy osičky | 8mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Kanada |
| Wyprodukowano w | Chiny |
| Kolor | czerwony |
Kompletną ofertę North Signal V2 115X30 kół znajdziesz TUTAJ.
Ethic Dynasty 720mm kierownica
Wyśmienita, lekka, stalowa kierownica do compr. system IHC lub ICS10. Świetny design od legendarnej marki Ethic. Kierownica ma backsweep (wygięcie do siebie). Dzięki temu kierownica ma lepszy uchwyt i jazda jest wygodniejsza.

| Waga | 1280 g |
| Wysokość kierownicy | 720 mm |
| Szerokość kierownicy | 580 mm |
| Backsweep | Tak |
| Materiał rączki | stal |
| Nacięcie | Tak |
| Bar Adapter | Nie |
| Zewnętrzna średnica rączek | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica rączek | 28 mm |
| Rączki do kompresji | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Kolor | srebrny |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Nie zapomnij sprawdzić naszej kompletnej oferty kierownic Ethic Dynasty 720mm.
Nowy model udanej deski na street za super pieniądze!Lekka, mocna, zrównoważona. Doskonała dla nieco zaawansowanych jeźdźców.Możesz używać zarówno standardowego rozmiaru osi M8, jak i M12 (12STD). Te ośki i spacery są w opakowaniu płyty.
Nowości modelu V2:
Specyfikacja:

| Waga | 1560 g |
| Długość deski | 580 mm |
| Szerokość deski | 140 mm |
| Przestrzeń na stopy | 405 mm |
| Kształt dropoutu | Peg Cut (w zestawie jest również Box cut) |
| Rozmiar kółek | 100, 110, 120, 125 mm |
| Dla środka kółka | 24mm |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Typ głowicy według deski | Zintegrowane |
| Kąt deski | 83,5 |
| Wysokość rury szyjki deski | 100 mm |
| Szyjka deski | dwuczęściowa (spawana) |
| Materiał hamulca | plastik |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Średnica osi widelca | 8mm i 12mm |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę Ethic Vulcain V2 desek znajdziesz TUTAJ.
Ethic Lindworm V4 600x160mm deski
Nowa generacja desek Ethic Lindworm V4 w końcu dotarła również do nas do Scootshopu i musimy powiedzieć, że naprawdę się udała. Płyta wyróżnia się swoim ponadczasowym designem i jakością. W stosunku do wymiarów i wagi deski musimy przyznać, że Ethic naprawdę się udało, deska waży piękne 2000 gramów.Wymiary deski to 600 mm na długość, 160 mm na szerokość i miejsce na nogi/footspace to 420 mm. Szyjka deski jest jednoczęściowa i przeznaczona do zintegrowanego zestawu główkowego. Dzięki zakończeniu deski w kształcie Box-cut, łatwiej będzie jeździć grindy na deskach i poręczach. Do deski zmieszczą się zarówno 8 mm, jak i 12 mm ośki oraz kółka o maksymalnym rozmiarze 125 x 30 mm. Na końcu deski znajdziesz plastowy bezsprężynowy flex fender hamulec. W opakowaniu znajdziesz deskę, ośki 8 i 12 mm oraz dystanse na obie ośki.
Specyfikacja:

| Waga | 2000 g |
| Długość deski | 600 mm |
| Szerokość deski | 160 mm |
| Przestrzeń na stopy | 420 mm |
| Kształt dropoutu | Box Cut (kwadratowy kształt) |
| Rozmiar kółek | 100, 110, 120, 125 mm |
| Dla środka kółka | 24mm, 30mm |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Typ głowicy według deski | Zintegrowane |
| Kąt deski | 83,5 |
| Wysokość rury szyjki deski | 100 mm |
| Szyjka deski | jednoczęściowa |
| Materiał hamulca | plastik |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Średnica osi widelca | 8mm i 12mm |
| Kolor | srebrny |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Zapoznaj się z naszą kompletną ofertą desek Ethic Lindworn V4 600x160 mm.
Świetna hulajnoga dla początkujących.

| Hulajnoga freestyle dla | początkujących |
| Waga | 3380 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 165 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 140 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 560 mm |
| Szerokość kierownicy | 540 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 810 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 490 mm |
| Szerokość deski | 118 mm |
| Przestrzeń na stopy | 340 mm |
| Kąt deski | 83 |
| Concave | nie |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | dwuczęściowa (spawany) |
| Kształt dropoutu | Peg Cut (w opakowaniu jest również Box cut) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 32 mm |
| Typ głowicy według deski | niezintegrowane |
| Głowica | bezzaworowa |
| Łożyska głowicy skład | kulkowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, dwuczęściowa |
| Materiał widelca | stal |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość środka kółka | 24 mm |
| Design środka kółka | Szprychowy |
| Materiał środka kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | bezsprężynowy (Flex fender) |
| Materiał hamulca | plastik |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Francja |
| Wyprodukowano w | Chiny |
| Kolor | niebieski |
Nie zapomnij sprawdzić pełnej oferty hulajnóg Versatyl.
Super piórnik do szkoły lub etui na narzędzia od hiszpańskiej marki Bestial Wolf.

| Kolor | czarny |
| Kolor | czerwony |
Kompletną ofertę piórników Bestial Wolf znajdziesz TUTAJ.
Mamy nadzieję, że nasze nowości przypadną Ci do gustu i znów będziesz miał z czego wybierać!
Cieszcie się na kolejny tydzień, a wraz z nim na kolejną porcję nowości na scootshop.cz!
Nie zapomnijcie śledzić nas na Youtube, Facebooku i Instagramie, a teraz także na Tik Toku, aby nie umknęły wam żadne nowości.
Zespół Scootshop.cz





