
Cześć wszystkim,
mamy dla was nowości, które w tym tygodniu dla was zmagazynowaliśmy, więc spójrzmy na nie razem!
Nowości na naszej stronie na ten tydzień:
Wysokiej jakości aluminiowe końcówki do jakichkolwiek kierownic.

| Kolor | zielony |
Wysokiej jakości aluminiowe końcówki do jakichkolwiek kierownic.Masa końcówek wynosi 25 gramów.

| Kolor | tęczowy |
Świetne, proste i jednocześnie solidne SCS. SCS jest dla wszystkich średnic kierownic (32 i 35 mm). Śruby mają rozmiar M8.

| Waga | 210 g |
| Całkowita długość | 80 mm |
| Wewnętrzna średnica SCS | 32 i 35 mm |
| Obejma | czterowkrętowa |
| Shim | Tak |
| Długość śruby kompresyjnej | 40 mm |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Dania |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę Striker SCS znajdziesz TUTAJ.
Nowa generacja desek Tilt Theory jest tutaj! Theory jest jedną z najlepszych street desek. Ma kwadratowy kształt i tzw."Crook Nook" w przedniej części deski. Dzięki temu łatwiej wykonasz nose griny.Deska nie ma grindrailów, dzięki czemu będzie ci łatwiej jeździć na rurkach. Płyta ma zintegrowany hamulec, spawany. Tzw. jeździcie breakless. Do deski wejdą kółka do 120mm o szerokości 24mm i 30mm! Szyjka deski jest dwuczęściowa i przeznaczona dla zintegrowanych zestawów słuchawkowych.
Deska jest signature modelem od street jeźdźca Braina Draina.

| Waga | 1500 g |
| Długość deski | 505 mm |
| Szerokość deski | 127 mm |
| Przestrzeń na nogi | 340 mm |
| Kształt dropoutu | Box Cut (kwadratowy kształt) |
| Rozmiar kółek | 100, 110, 120 mm |
| Dla piasty kółka | 24mm, 30mm |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Typ głowicy według deski | Zintegrowane |
| Kąt deski | 83 |
| Długość rury szyjki deski | 105 mm |
| Szyjka deski | dwuczęściowa |
| Materiał hamulce | stal |
| Typ hamulca | Fender (niesztywna, stała) |
| Średnica osi widelca | 8mm |
| Kolor | czerwony |
| Zaprojektowano w | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Nie zapomnij sprawdzić naszej pełnej oferty desek Tilt Theory Signature.
Wspaniały jednoczęściowy, bezgwintowy widelec z niesamowitym designem.

| Waga | 343 g |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Widelec do | SCS, HIC |
| Materiał widelca | aluminium |
| Długość rury widelca | 153 mm |
| Rozmiar kółek | 100, 110, 115 mm |
| Dla środka kółka | 24mm |
| Średnica osi widelca | 8mm |
| Kolor | żółty |
| Zaprojektowano w | Kanada |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę widełek North Amber o rozmiarze 24 mm znajdziesz TUTAJ.
Super griptape od marki Elite. Griptape waży 50 gramów.Wymiary gripu to 580 mm długości i 152 mm szerokości.

| Waga | 50 g |
| Całkowita długość | 580 mm |
| Całkowita szerokość | 152 mm |
| Kolor | czarny |
| Kolor | biały |
| Kolor | zielony |
Nie zapomnij sprawdzić pełnej oferty griptape Elite.
Mamy nadzieję, że nasze nowości przypadną Ci do gustu i znów będziesz miał z czego wybierać!
Cieszcie się na kolejny tydzień, a wraz z nim na kolejną porcję nowości na scootshop.cz!
Nie zapomnij śledzić nas na Youtube, Facebooku i Instagramie, aby nie przegapić żadnych nowości.
Zespół Scootshop.cz





