
Cześć wszystkim,
mamy tu nowości, które dla was w tym tygodniu zmagazynowaliśmy, więc spójrzmy na nie razem!
Nowości na naszej stronie na ten tydzień:
Chcesz wysokiej jakości griptape? Chcesz griptape o mega rozmiarach? A chcesz, aby był od Amerykańskiej marki? To tylko Hella! Świetnie!Długi i szeroki griptape! Dla wszystkich miłośników wysokiej jakości produktów.

| Waga | 100 g |
| Całkowita długość | 610 mm |
| Całkowita szerokość | 152 mm |
| Kolor | niebieski |
Prasa do perfekcyjnego wciskania łożysk do kółek od niemieckiej marki Longway.

Świetna taśma gripowa o wymiarach: 584x152mm.

| Waga | 65 g |
| Całkowita długość | 584 mm |
| Całkowita szerokość | 152 mm |
| Kolor | przezroczysty |
| Zaprojektowano w | Kanada |
| Wyprodukowano w | Chiny |

Nakrętka samokontrująca dla standardowych osi do hulajnogi. Tę matrycę można użyć do większości rodzajów osi do widełek i desek.

Szukasz hulajnogi dla swojego dziecka. Ta hulajnoga jest przeznaczona dla dzieci do 135 cm. Świetna, lekka hulajnoga freestyle do skateparku. Zaletą tej hulajnogi jest to, że jest całkowicie aluminiowa. (kierownica aluminiowa, widelec, deska). Dzięki temu ta hulajnoga waży 2,95 kg i jest łatwa w obsłudze.
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | średnio zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 2950 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 135 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 105 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 500 mm |
| Szerokość kierownicy | 510 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 760 mm |
| Materiał kierownicy | aluminium |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Długość deski | 460 mm |
| Szerokość deski | 114 mm |
| Przestrzeń na stopy | 310 mm |
| Kąt deski | 82,5 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | dwuczęściowa (spawana) |
| Kształt dropoutu | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 35 mm |
| Typ głowicy według deski | Zintegrowane |
| Główka ramy | bezgwintowa |
| Łożyska główki ramy | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość piasty kółka | 24 mm |
| Design piasty kółka | Szprychowy |
| Materiał piasty kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | tęczowy |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Dania |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Mamy nadzieję, że nasze nowości przypadną Ci do gustu i znów będziesz miał z czego wybierać!
Cieszcie się na kolejny tydzień, a wraz z nim na kolejną porcję nowości na scootshop.cz!
Nie zapomnijcie śledzić nas na Youtube, Facebooku i Instagramie, a teraz także na Tik Toku, aby nie umknęły wam żadne nowości.
Zespół Scootshop.cz





