| Waga | 1450 g |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rozmiar koła | 100, 110, 115, 120 mm |
| Na środek koła | 24 mm, 28 mm, 30 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Kąt płyty | 83 |
| Długość rury z szyjki | 105 mm |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Średnica wrzeciona wideł | 8mm |
| Kolor | czerwona |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |
Lekka , lita tektura. Model PRO jednego z najlepszych riderów na świecie, Billy'ego Wattsa. Zaletą tej deski jest materiał . Wykonany jest z aluminium serii 7000 . Dzięki temu deska jest bardziej wytrzymała . Polecamy wszystkim bardziej wymagającym jeźdźcom w parku.
Otrzymasz bezpłatną Grip z płytą jako prezent!
| Waga | 1450 g |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rozmiar koła | 100, 110, 115, 120 mm |
| Na środek koła | 24 mm, 28 mm, 30 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Kąt płyty | 83 |
| Długość rury z szyjki | 105 mm |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Średnica wrzeciona wideł | 8mm |
| Kolor | czerwona |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |