| Waga | 1450 g |
| Zrobiono w | Chiny |
| Średnica wrzeciona wideł | 8mm |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rozmiar koła | 100, 110, 120 mm |
| Na środek koła | 24 mm, 28 mm, 30 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 7075 |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Długość rury z szyjki | 105 mm |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1450 g |
| Zrobiono w | Chiny |
| Średnica wrzeciona wideł | 8mm |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Kąt płyty | 83 |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rozmiar koła | 100, 110, 120 mm |
| Na środek koła | 24 mm, 28 mm, 30 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 7075 |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Długość rury z szyjki | 105 mm |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Kolor | czarny |