| Waga | 1560 g |
| Wysokość kierownicy | 790 mm |
| Szerokość kierownicy | 650 mm |
| Backsweep | Tak |
| Materiał kierownicy | stal |
| Slit | Tak |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Uchwyty do kompresji | HIC |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |
Výborné, velká, ocelová řídítka. Doporučujeme všem OG riderům. Skvělé na street.
Specifikace:
| Waga | 1560 g |
| Wysokość kierownicy | 790 mm |
| Szerokość kierownicy | 650 mm |
| Backsweep | Tak |
| Materiał kierownicy | stal |
| Slit | Tak |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Uchwyty do kompresji | HIC |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowany w | Francja |
| Zrobiono w | Chiny |