| Waga | 218 g |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Środek koła | aluminium |
| Kształt gumy | zaokrąglone |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Łożyska | ABEC 11 |
| Twardość koła | 88 |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Do średnicy osi | 8mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Kolor gumy koła | czarny |
| Kolor środka koła | czarny |
| Zaprojektowany w | Czech |
| Zrobiono w | Chiny |
Świetny zestaw w jeszcze korzystniejszej cenie!
Zestaw zawiera:
Świetne 110 mm kółka z aluminiowym środkiem od nowej czeskiej marki Divine.
Szerokość kółka wynosi standardowo 24 mm. Łożyska ABEC 11 gwarantują doskonałą prędkość.Specyfikacja:
Divine olej to wysokiej jakości olej do łożysk z dodatkami zwiększającymi jego stabilność oksydacyjną w warunkach atmosferycznych.
Ten olej jest idealny do smarowania łożysk w normalnych temperaturach do +60 °C.Jest przeznaczony do smarowania łożysk główki ramy w hulajnogach freestyle, łożysk rolek, deskorolek, hulajnóg, rowerów, maszyn do szycia i innych mechanicznie obciążonych części.
Olej jednocześnie chroni smarowane miejsce przed przenikaniem wilgoci, utrzymuje łożysko chłodne nawet przy bardzo wysokich obrotach "RPM", zmniejsza tarcie, wydłuża żywotność, eliminuje korozję, wypiera wodę i skutecznie rozpuszcza kurz i zanieczyszczenia.
Konsystencja w szerokim zakresie temperatur.
Olej jest wyposażony w aplikator dla łatwego użycia.
| Waga | 218 g |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Środek koła | aluminium |
| Kształt gumy | zaokrąglone |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Łożyska | ABEC 11 |
| Twardość koła | 88 |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Do średnicy osi | 8mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Kolor gumy koła | czarny |
| Kolor środka koła | czarny |
| Zaprojektowany w | Czech |
| Zrobiono w | Chiny |