| Hulajnoga freestyle dla | początkujący |
| Waga | 3670 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Tak |
| Wysokość kierownicy | 570 mm |
| Szerokość kierownicy | 520 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 825 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 115 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Kąt płyty | 83,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | jednoczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | trzy śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | nie zintegrowane |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | piłka, obudowana |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | plastik |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Kolor | niebieski |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |
Super hulajnoga za " kilka " koron ? Jest to więc wyraźnie nowy model Classic V9 od angielskiej marki Slamm Scooters. Slamm Scooters zaczęło działać na rynku jako jedna z pierwszych marek freestyle, która zainteresowała się hulajnogami. Hulajnoga przeznaczona jest dla początkujących i średniozaawansowanych jeźdźców.
Główne zalety:
Dane techniczne:
| Hulajnoga freestyle dla | początkujący |
| Waga | 3670 g |
| Dla wysokości jeźdźca | 135-165 cm |
| Backsweep | Tak |
| Wysokość kierownicy | 570 mm |
| Szerokość kierownicy | 520 mm |
| Wysokość kierownicy z ziemi | 825 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 115 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Kąt płyty | 83,5 |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Płyty szyi | jednoczęściowy |
| Kształt dropout | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Rękaw | trzy śruby |
| Wewnętrzna średnica tulei | 32 mm |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | nie zintegrowane |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Łożyska zespołu głowy | piłka, obudowana |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Materiał wideł | stal |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Środek koła | plastik |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Materiał hamulcowy | stal |
| Ładowność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Kolor | niebieski |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Zrobiono w | Chiny |