| Waga | 900 g |
| Wysokość kierownicy | 675 mm |
| Szerokość kierownicy | 585 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiał kierownicy | aluminium |
| Slit | Tak |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Uchwyty do kompresji | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Zrobiono w | Chiny |
Bardzo lekka i wytrzymała kierownica. Dzięki 7003 kierownicę T5 aluminium są bardziej odporne niż większość kierownic aluminiowych. Wymiary kierownicy są dosłownie królewskie ! 675 x 585 mm. Waga jest również boska! Tylko 900g ! Górna rura kierownicy jest kuta . (wzmocniony). Kierownica jest karbowana.
| Waga | 900 g |
| Wysokość kierownicy | 675 mm |
| Szerokość kierownicy | 585 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiał kierownicy | aluminium |
| Slit | Tak |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Uchwyty do kompresji | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Kolor | srebrna |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Zrobiono w | Chiny |