| Waga | 1340 g |
| Wysokość kierownicy | 700 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiał kierownicy | stal |
| Slit | Nie. |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Uchwyty do kompresji | SCS |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Kolor | przezroczysta |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Zrobiono w | Chiny |
Solidna stalowa kierownica. Kierownice wykonane są z wysokiej jakości stali poddanej obróbce cieplnej. Doskonała kierownica w kształcie litery T dla wymagających jeźdźców. Kierownice nie mają wycięcia, są przeznaczone do SCS.
| Waga | 1340 g |
| Wysokość kierownicy | 700 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiał kierownicy | stal |
| Slit | Nie. |
| Pasek adaptera | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Uchwyty do kompresji | SCS |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Kolor | przezroczysta |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Zrobiono w | Chiny |