
Cześć wszystkim!
Mamy dla was nowy unboxing!
Dziś przyjrzymy się z Martinem Nogolem nowej hulajnodze freestyle Chilli reaper reloaded V2.Ten nowy model ma wiele nowych funkcji, nowy design, wzmocnienie tylnej części deski itp.. Hulajnoga jest świetna dla początkujących i średnio zaawansowanych jeźdźców.
Obejrzyj wideo:
W wideo przedstawiliśmy nową hulajnogę freestyle Chilli Reaper Reloaded V2.
Chilli Reaper Reloaded to świetna freestyle hulajnoga dla średnio zaawansowanych jeźdźców. Ten nowy model ma wiele nowych funkcji, nowy design, wzmocnienie tylnej części płyty itp.
Kierownica otrzymała nowy design, jest stalowa i wystarczająco wysoka do skateparku. Chwyty mają świetny kolor, są klasyczne i plastikowe końcówki. Wcięcie jest ukryte, podwójna obejma z śrubami M8. Wysokość kierownicy wynosi 600 mm, a szerokość kierownicy wynosi 600 mm.
Płyta jest świetnie przeprojektowana. Z tyłu deski znajduje się świetne wzmocnienie, które chroni hulajnogę przed pęknięciem. Szyjka deski ma wewnątrz również wzmocnienie, co jest również super. Szyja jest dwuczęściowa dla zintegrowanych zestawów słuchawkowych, łożyska przemysłowe. Jednoczęściowy, aluminiowy widelec bezgwintowy. Hulajnoga ma 120mm kółka. Dzięki temu hulajnoga jest szybsza i stabilniejsza. Szerokość, długość deski jest optymalna do jazdy w skateparku.
Całkowita waga hulajnogi to 3 800 g, a całkowita wysokość hulajnogi to 850 mm.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | średnio zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 3800 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 175 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 145 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 600 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 850 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Długość deski | 500 mm |
| Szerokość deski | 125 mm |
| Przestrzeń na stopy | 330 mm |
| Kąt deski | 83 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | dwuczęściowa (spawany) |
| Kształt dropoutów | Peg Cut (w opakowaniu jest również Box cut) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 32 mm |
| Typ zestawu sterowego według deski | Zintegrowane |
| Zestaw sterowy | bezgwintowy |
| Łożyska zestawu sterowego skład | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 120 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość piasty kółka | 24 mm |
| Design piasty kółka | Szprychowy |
| Materiał piasty kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | Spider HIC |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | zielony |
| Zaprojektowano w | Niemcy |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrzcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia nowej hulajnogi freestyle Chilli reaper reloaded V2.
Kompletną ofertę hulajnóg freestyle Chilli reaper reloaded V2 znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie, facebooku i nowo także na Tik Toku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





