
Życzymy wszystkim pięknego dnia,
mamy dla was nowy unboxing!
Tym razem wspólnie przyjrzymy się hulajnodze Flyby Pro Street.
W wideo przedstawiliśmy hulajnogę Flyby Pro Street.
Najpierw chcielibyśmy wam powiedzieć, że hulajnoga jest dostępna w wersji M i L.
W opakowaniu nie ma żadnych śladów zużycia podczas transportu, co jest super. W zestawie znajduje się również instrukcja, klucze imbusowe 5 i 6 oraz klucz 13.Na spodzie hulajnogi znajdziemy deck, który jest wykonany z wysokiej jakości aluminium.
Płyta ma długość 530 mm, szerokość 140 mm i miejsce na nogi (footspace) wynosi 375 mm. Flyby wybrał system kompresji SCS, ponieważ jest uważany za najmocniejszy. Na SCS nawiązuje widelec wykonany z aluminium. Zintegrowany zestaw słuchawkowy, dwuczęściowa szyja. Griptape jest tutaj klasyczny, prosty. Hulajnoga jest wyposażona w parę 120 mm kółek z aluminiowym środkiem i łożyskami ABEC9. A jako wisienka na torcie jest super fender na końcu deski.Hulajnoga składa się z stalowej kierownicy o wymiarach 660 mm x 580 mm.
Kierownica ma kształt T, który jest najbardziej popularny wśród street jeźdźców. Chwyty mają interesujący design z klasycznymi plastikowymi końcówkami.Całkowita masa hulajnogi wynosi 4 400 g, a całkowita wysokość hulajnogi wynosi 960 mm.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | średnio zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 4400 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 180 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 150 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 660 mm |
| Szerokość kierownicy | 580 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 960 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Długość deski | 530 mm |
| Szerokość deski | 140 mm |
| Przestrzeń na stopy | 375 mm |
| Kąt deski | 83 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyja deski | dwuczęściowa (spawany) |
| Kształt dropoutu | Box Cut (kwadratowy kształt) |
| Obejma | czterema śrubami |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 32 mm |
| Typ zestawu sterowego według deski | Zintegrowane |
| Zestaw sterowy | bez gwintu |
| Łożyska sterowe skład | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 120 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość piasty kółka | 24 mm |
| Design piasty kółka | Szprychowy |
| Materiał piasty kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | Fender (niesztywny, stała) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Łotwa |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Ocena: Flyby złapało trend i wydało również swoją pierwszą uliczną hulajnogę.
Hulajnoga jest przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych jeźdźców na street.Ta hulajnoga jest dostępna w rozmiarze M i L.Ma także wiele kolorowych wariantów. Hulajnogę polecamy!
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrzcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie wszystkie fotografie Flyby Pro Street hulajnóg.
Kompletną ofertę hulajnóg freestyle Flyby Pro Street znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie, facebooku i nowo także na Tik Toku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





