
Życzymy wszystkim pięknego dnia,
mamy dla was nowy unboxing!
Tym razem wspólnie przyjrzymy się Flyby Y-style.
W wideo przedstawiliśmy Flyby Y-style.
Opakowanie hulajnogi jest solidne, w zestawie znajduje się również instrukcja z kluczem imbusowym 5, który wystarczy do dokręcenia całej hulajnogi.
Hulajnoga posiada solidne stalowe kierownice w kształcie Y o wymiarach 600 mm wysokości i 560 mm szerokości.
Na kierownicy znajduje się dwubolcowa obejma z śrubami M6. Chwyty są tutaj super wygodne. Dla płynnego kręcenia hulajnogą, marka Flyby wybrała zintegrowane, bezgwintowe stery. Widelec jest dwuczęściowy, stalowy i bezgwintowy.Płyta przeszła wiele testów i została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.
Płyta jest spawana z dwóch aluminiowych części o wytrzymałości materiałów T6. Deska ma dobre wymiary do nauki nowych trików. Wymiary deski to 490 mm długości, 115 mm szerokości, a 350 mm to footspace. Hulajnoga jest wyposażona w parę kółek z aluminiowym środkiem o wymiarach 110 x 24 mm. W kółkach znajdują się łożyska ABEC9, które zapewnią prędkość hulajnogi. Na końcu deski znajduje się stalowy flex fender hamulec.Całkowita masa hulajnogi wynosi 3 800 g, a całkowita wysokość hulajnogi to 810 mm.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | średnio zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 3800 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 165 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 135 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 600 mm |
| Szerokość kierownicy | 560 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 810 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Długość deski | 490 mm |
| Szerokość deski | 115 mm |
| Przestrzeń na stopy | 350 mm |
| Kąt deski | 83 |
| Concave | nie |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyja deski | dwuczęściowa (spawany) |
| Kształt dropoutu | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 32 mm |
| Typ zestawu głowicy według deski | Zintegrowane |
| Zestaw głowicy | bezgwintowy |
| Łożyska głowicy skład | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, dwuczęściowa |
| Materiał widelca | stal |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość środka kółka | 24 mm |
| Design środka kółka | Szprychowy |
| Materiał środka kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | Fender (niesztywny, stała) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Łotwa |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Ocena: Hulajnoga jest zdecydowanie przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych jeźdźców. Hulajnoga Flyby Y-style jest zdecydowanie przeznaczona do skateparku.
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrz do naszej galerii, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia Flyby Y-style.
Kompletną ofertę hulajnóg freestyle Flyby Y-style znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie, facebooku i nowo także na Tik Toku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





