Życzymy wszystkim pięknego poniedziałku,
mamy dla was nowy unboxing!
Tym razem wspólnie przyjrzymy się hulajnodze freestyle Revolution Supply Storm.
Tym razem przedstawiliśmy hulajnogę freestyle Revolution Supply Storm.
Hulajnoga jest zapakowana solidnie, w opakowaniu się nie porusza i każdy komponent jest zapakowany. Do hulajnogi dołączony jest podręcznik, a w kierownicy znaleźliśmy również imbus 6, ale naszym zdaniem jest naprawdę mały i prawdopodobnie nie posłuży tak, jak powinien.
Kierownica jest stalowa, ma ładny design, nasz egzemplarz jest akurat trochę porysowany, co nas naprawdę zmartwiło. Chwyty są całkiem przyjemne, są dłuższe niż zwykle w tych hulajnogach, nie brakuje tu ładnych plastikowych końcówek z logo. Kierownica ma kształt "Y", ma wzmocnienie, co jest super, ponieważ jest bardziej wytrzymała. Na hulajnodze są bardzo ładnie wykonane detale designerskie.
Musimy pochwalić obejmę, jest na 8 śrub i na 6 imbus, nacięcie jest wyżej niż obejma, ale widły są wystarczająco długie, więc nie powinno to stanowić żadnego problemu. Wymiary kierownicy to wysokość 554 mm x szerokość 580 mm.
Na hulajnodze znajdują się kółka Hollow Core o rozmiarze 110 mm z aluminiowym i pustym środkiem. Szerokość środka kółek i szerokość gumy kółek wynosi 24 mm. Jest tutaj klasyczny hamulec bez sprężynki. Griptape jest klasyczny, z ładnym designem. Jest tutaj concave. Spód deski ma również bardzo ładny design, a grind raily są wyżej niż spawy, dzięki czemu spawy nie ulegają od razu uszkodzeniu i powinny mieć dłuższą żywotność.
Szyjka hulajnogi jest dwuczęściowa, dla zintegrowanych zestawów słuchawkowych, co jest ogromnym plusem, a jeszcze większą zaletą jest to, że jest tutaj aluminiowy, jednoczęściowy widelec z systemem kompresji IHC na imbus 6. Długość deski wynosi 495 mm, a szerokość deski wynosi 120 mm.
Złożona hulajnoga jest całkiem lekka, co nas miło zaskoczyło. Całkowita wysokość hulajnogi wynosi 795 mm, a całkowita waga hulajnogi to 3 200 g.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | starszych początkujących |
| Waga | 3200 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 165 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 150 cm |
| Backsweep | Tak |
| Wysokość kierownicy | 554 mm |
| Szerokość kierownicy | 580 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 795 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica rączki | 28 mm |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość deski | 120 mm |
| Kąt deski | 82,5 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | dwuczęściowa |
| Kształt dropoutu | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 32 mm |
| Typ głowicy według deski | Zintegrowane |
| Główka ramy | bezgwintowa |
| Łożyska główki ramy | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość piasty kółka | 24 mm |
| Design piasty kółka | Pełny |
| Materiał piasty kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Anglia |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Ocena: Hulajnoga podoba nam się wizualnie, cena tej hulajnogi jest również super! Ogromnym plusem jest ta jednoczęściowa widelec i obejma. Deska jest wystarczająco długa, szyja jest nieco dłuższa, więc całość powinna być mocniejsza. Minusem hulajnogi jest nacięcie, które zrobilibyśmy nieco krótsze oraz spawy hulajnogi. Hulajnogę zdecydowanie polecamy dla starszych początkujących.
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrz do naszej galerii, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia freestyle hulajnogi Revolution Supply Storm.
Kompletną ofertę hulajnóg freestyle Revolution znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie i facebooku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





