
Życzymy wszystkim pięknego dnia,
mamy dla was nowy unboxing!
Tym razem wspólnie przyjrzymy się hulajnodze streetowej Longway Kaiza.
W wideo przedstawiliśmy hulajnogę streetową Longway Kaiza.
Hulajnoga jest zapakowana naprawdę solidnie, hulajnoga nie porusza się w opakowaniu. W zestawie znajdują się naklejki Longway Kaiza i klucz imbusowy 6.
Deska hulajnogi ma doskonały design.
Hulajnoga jest wyposażona w parę kółek o średnicy 110 mm z aluminiowym środkiem i gumą o twardości 88A.Deska ma długość 480 mm i szerokość 114 mm. Szyja hulajnogi składa się z dwóch części. W szyi deski znajduje się jednoczęściowy aluminiowy widelec, który również ma super design. Zintegrowany zestaw słuchawkowy, łożyska przemysłowe, widelec jest na kompresji IHC. system. Deska ma concave, co jest super, ponieważ stopy nie będą się zsuwać. Na desce są świetne również otwory wentylacyjne, ponownie super design! Na desce jest Kaiza griptape, od nas dostaniesz jeszcze i griptape ZA DARMO! Jest tutaj klasyczny plastikowy stoper.Hulajnoga ma aluminiową kierownicę w delikatnym kształcie "Y" o wymiarach 550 x 550 mm, średnice kierownicy wynoszą 28 mm/35 mm. Są tu również dyskretne wsporniki. Dzięki temu, że są aluminiowe, są również niezwykle lekkie. Jest podwójna obejma, nacięcie jest na tych kierownicach z boku. Wszystko jest tutaj na imbus 6, co jest super! Chwyty są tutaj super miękkie, końcówki są klasyczne plastikowe z logo Longway.
Całkowita waga hulajnogi to 2 980 g, a całkowita wysokość hulajnogi to 810 mm.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | średnio zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 2980 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 150 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 120 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 550 mm |
| Szerokość kierownicy | 550 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 810 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Materiał kierownicy | aluminium |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica rączki | 28 mm |
| Długość deski | 480 mm |
| Szerokość deski | 114 mm |
| Przestrzeń na stopy | 340 mm |
| Kąt deski | 82,5 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | dwuczęściowa (spawana) |
| Kształt dropoutu | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 35 mm |
| Typ głowicy według deski | Zintegrowane |
| Główka ramy | bezgwintowa |
| Łożyska główki ramy | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość piasty kółka | 24 mm |
| Design piasty kółka | Szprychowy |
| Materiał piasty kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Niemcy |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Ocena: Longway postanowiło połączyć siły z team riderem Kai Laughtonem (Kaizou) i stworzyli idealną hulajnogę do skateparku dla średnio zaawansowanych jeźdźców. Bardzo podoba nam się design widelca oraz ogólny design hulajnogi.
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrz do naszej galerii, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia hulajnogi streetowej Longway Kaiza.
Kompletną ofertę hulajnóg freestyle Longway Kaiza znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie, facebooku i nowo także na Tik Toku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





