
Życzymy wszystkim pięknego dnia,
mamy dla was nowy unboxing!
Tym razem wspólnie przyjrzymy się hulajnodze freestyle Lucky Prospect 2022 Vegas!
W wideo przedstawiliśmy świetną hulajnogę freestyle Lucky Prospect 2022 Vegas!
Częścią opakowania jest instrukcja, klucze imbusowe do montażu hulajnogi.
Najpierw porozmawiamy o kierownicy.
Od razu przyciągnął naszą uwagę kolor uchwytów na tej hulajnodze. Końcówki mają świetny design, nie brakuje znaku czterolistnej koniczyny. Hulajnoga ma aluminiowe kierownice Y, które mają wymiary 622 x 597 mm. Jest tutaj nacięcie, obejma jest bardzo ładnie zaprojektowana, na imbus 6 i są tutaj śruby M8.Deska została stworzona przez jeźdźców do skateparku, dlatego ma Peg-cut i super wymiary: długość hulajnogi to 500 mm, szerokość hulajnogi to 120 mm, a przestrzeń na stopy to 360 mm.
W desce znajduje się bezgwintowy, jednoczęściowy, aluminiowy widelec. Na widelcu jest zamontowany IHC shim, dzięki któremu hulajnoga trzyma się w całości. Hulajnoga jest wyposażona w parę 120 mm kółek o szerokości 24 mm. W każdej rolce znajdują się 2 ABEC9 łożyska, które zapewniają płynną jazdę. Na końcu deski znajduje się stalowy flex fender hamulec.Całkowita masa hulajnogi wynosi 3 100 g, a całkowita wysokość to 890 mm.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 3100 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 175 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 145 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 622 mm |
| Szerokość kierownicy | 597 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 890 mm |
| Materiał kierownicy | aluminium |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kształt rączki | Kształt Y |
| Długość deski | 500 mm |
| Szerokość deski | 120 mm |
| Przestrzeń na stopy | 360 mm |
| Kąt deski | 82,5 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyja deski | jednoczęściowa |
| Kształt dropoutu | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 35 mm |
| Typ głowicy według deski | Zintegrowane |
| Główka ramy | bezgwintowa |
| Łożyska główki ramy | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 120 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość środka kółka | 24 mm |
| Design środka kółka | Hollow |
| Materiał środka kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | pomarańczowy |
| Zaprojektowano w | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Ocena: Model Prospect jest przeznaczony dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych jeźdźców do skateparku.
Hulajnoga ma fajny design, jest lekka.
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrz do naszej galerii, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia hulajnogi freestyle Lucky Prospect 2022 Vegas.
Kompletną ofertę hulajnóg freestyle Lucky Prospect 2022 znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie, facebooku i nowo także na Tik Toku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





