
Cześć wszystkim,
dziś przyjrzymy się z Tomem Lorencem nowej hulajnodze Fuzion z350 2022 BOXED.
Obejrzyj wideo:
W wideo przedstawiliśmy nową hulajnogę Fuzion z350 2022 BOXED.
Hulajnoga jest mocno zapakowana, w zestawie znajduje się również instrukcja, klucz 13 oraz imbus 5 i imbus 6.
Płyta jest spawana z dwóch części, a koniec płyty to Box-end.
Na kierownicy zamontowana jest dwubolcowa obejma. W ramie jest zintegrowane stery z przemysłowymi łożyskami.Widelec jest wykonany z wysokiej jakości aluminium i jest bezzwątkowy oraz jednoczęściowy. Hulajnoga ma parę 110 mm kółek z aluminiowym środkiem i łożyskami ABEC9.Na hulajnodze znajduje się solidna streetowa deska o długości 520 mm i szerokości 135 mm.Hulajnoga ma stalową kierownicę w kształcie T o wymiarach 680 x 600 mm.
Kierownica ma wewnętrzną średnicę 32 mm i zewnętrzną 35 mm.System kompresji hulajnogi to HIC.Całkowita masa hulajnogi wynosi 4 000 g, a całkowita wysokość hulajnogi to 920 mm.
Fuzion Z350 Boxed przeznaczona dla średnio zaawansowanych jeźdźców na street.
Hulajnoga jest hybrydowa, więc nadaje się zarówno na ulicę, jak i do skateparku.Hulajnoga jest przeznaczona dla użytkowników o zakresie wzrostu 150-180 cm.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | średnio zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 4050 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 180 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 150 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 680 mm |
| Szerokość kierownicy | 600 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 920 mm |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 35 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Kształt Kierownica | Kształt T |
| Długość deski | 520 mm |
| Szerokość deski | 135 mm |
| Przestrzeń na stopy | 380 mm |
| Kąt deski | 82,5 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | dwuczęściowa (spawana) |
| Kształt dropoutu | Box Cut (kwadratowy kształt) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 35 mm |
| Typ głowicy według deski | Zintegrowane |
| Główka ramy | bezgwintowa |
| Łożyska główki ramy | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość piasty kółka | 24 mm |
| Design piasty kółka | Hollow |
| Materiał piasty kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | HIC |
| Typ hamulca | bezsprężynowy (Flex fender) |
| Materiał hamulca | plastik |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | biały |
| Zaprojektowano w | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrz do naszej galerii, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia nowej hulajnogi Fuzion z350 2022 BOXED.
Kompletną ofertę wszystkich hulajnóg Fuzion z350 2022 BOXED znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie, facebooku i nowo także na Tik Toku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





