
Życzymy wszystkim pięknego dnia,
mamy dla was nowy unboxing!
Tym razem wspólnie przyjrzymy się Root Industries Air RS V2.
W wideo przedstawiliśmy Root Industries Air RS V2.
Częścią opakowania jest imbus 6 i instrukcja, która jest klasycznie w obcych językach, ale nie musicie się martwić, my dostarczymy instrukcję w języku czeskim. Poszczególne części są naprawdę starannie zapakowane.
Kierownica w hulajnodze ma kształt "T". Stalowa kierownica o wymiarach 710 mm x 610 mm. Chwyty są tutaj wygodne, końcówki są z twardego plastiku. Jest podwójna obejma na imbus 6.
Kółka mają tutaj rozmiar 120 mm, a szerokość środka kółka wynosi 24 mm.
Na hulajnodze znajduje się aluminiowa płyta Root Industries Air V2 o wymiarach 55.9cm (22") x 13.3 cm (5.25"). Przestrzeń na stopy wynosi 370 mm. Root Industries nie chciało użyć systemu kompresji SCS, więc wybrali sprawdzoną klasykę HIC, która jest lepsza w utrzymaniu. Fullcore kółka z aluminiowym środkiem. Jest tutaj bardzo udany aluminiowy widelec, zintegrowane stery, rura sterowa jest wykonana z jednego kawałka.Deska ma na całej szerokości concave. Z tyłu znajduje się pięknie utwardzony plastikowy hamulec, końcówki box są kwadratowe - hulajnoga jest przeznaczona głównie do jazdy po ulicy. Końcówki boxów są wymienne.
Całkowita wysokość hulajnogi wynosi 970 mm a całkowita masa hulajnogi to 4450 gramów.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | średnio zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 4450 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 195 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 710 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 970 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Długość deski | 559 mm |
| Szerokość deski | 133 mm |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyja deski | jednoczęściowa |
| Kształt dropoutu | Box Cut (kształt kwadratowy) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Typ zestawu słuchawkowego według deski | Zintegrowane |
| Zestaw skład | bezzwątkowe |
| Łożyska składu głowicy | przemysłowe |
| Typ widelca | bezzwątkowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 120 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość środka kółka | 24 mm |
| Design środka kółka | Hollow |
| Materiał środka kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 5 |
| System kompresji | HIC |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Materiał hamulca | plastik |
| Nośność | 120 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Australia |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Ocena: Zdecydowanie polecamy hulajnogę dla jeźdźców o minimalnym wzroście 165 cm, ponieważ sama hulajnoga jest naprawdę wysoka. Bardzo podoba nam się jej wykonanie i wygląd, a to wszystko za świetną cenę, jest naprawdę dopracowana. Hulajnoga jest głównie przeznaczona do jazdy po ulicy.
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrz do naszej galerii, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia Root Industries Air RS V2.
Kompletną ofertę hulajnóg freestyle Root Industries Air RS V2 znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie, facebooku i nowo także na Tik Toku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





