
Cześć wszystkim,
dzisiaj wspólnie przyjrzymy się świetnej hulajnodze freestyle Slamm Tantrum V8, która jest przeznaczona dla najmłodszych, początkujących jeźdźców.
Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółowy opis hulajnogi, który można również zobaczyć na filmie:
Hulajnoga Slamm Tantrum V8 to doskonała hulajnoga freestyle dla najmłodszych, początkujących jeźdźców. Zdecydowanie docenisz świetną wagę i inne super komponenty tej hulajnogi, takie jak na przykład widelec bezgwintowy z systemem kompresji IHC, kółka o rozmiarze 100 mm z łożyskami ABEC9 lub absolutnie super kierownicę.
Jak już wspomnieliśmy powyżej, hulajnoga ma super stalową kierownicę o wymiarach 500 x 495 mm.
Ta hulajnoga ma bezzaworowy, dwuczęściowy, stalowy widelec. Oprawka jest z trzema śrubami.Na hulajnodze znajduje się bezzwornikowy, kulkowy zestaw słuchawkowy. Slamm Tantrum V8 hulajnoga ma dwuczęściowy szyjkę deski, wymiary deski to 495 x 116 mm. Footspace o wielkości 330 mm.
Hulajnoga ma super kółka o wielkości 100mm z łożyskami ABEC9 i plastowym środkiem. Hamulec znajduje się z tyłu bez sprężyny i stalowy.
Ocena: Tę hulajnogę zdecydowanie polecamy dla najmłodszych, początkujących jeźdźców. Zachwyci Cię swoimi wysokiej jakości i naprawdę super komponentami od kierownicy po kółka. Hulajnoga jest w super cenie, z świetnym designem i bardzo dobrej jakości. Tę hulajnogę zdecydowanie polecamy!
| Hulajnoga freestyle dla | początkujących |
| Waga | 3500 g |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 500 mm |
| Szerokość kierownicy | 495 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 750 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt Y |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość deski | 116 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Kąt deski | 82.5 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | dwuczęściowa |
| Obejma | trzyśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 32 mm |
| Typ główki ramy według deski | niezintegrowane |
| Główka ramy | bezgwintowa |
| Łożyska główki ramy | kulkowe, zapouzdrowane |
| Typ widelca | bezgwintowy, dwuczęściowa |
| Materiał widelca | stal |
| Rozmiar kółek | 100 mm |
| Design środka kółka | Szprychowy |
| Materiał środka kółka | plastik |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | niebieski |
Nie zapomnij również obejrzeć innych hulajnóg Slamm Tantrum.
Śledź nas na Instagramie i Facebooku, a będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





