
Cześć wszystkim!
Mamy dla was kolejne wideo z rozpakowywania zamówień, więc mamy nadzieję, że i tym razem wam się spodoba.
Zapraszamy więc do obejrzenia naszego kolejnego filmu z serii Unpack orders:
Jakie produkty mogliście zobaczyć w wideo?
Aztek to amerykański producent hulajnóg freestylowych i części zamiennych z perfekcyjną kombinacją zrównoważenia i parametrów.Wymiary kółek to 110 mm średnicy i 24 mm szerokości.Masa jednego kółka to zaledwie 214 gramów, dlatego są odpowiednie do skateparku i na ulicę.Materiał środka kółka to aluminium, a twardość gumy to 84A.W OPAKOWANIU ZNAJDZIESZ 2 SZTUKI KÓŁEK.
Specyfikacja:

| Waga | 214 g |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Materiał środka kółka | aluminium |
| Kształt gumy | płaski |
| Design środka kółka | Szprychowe |
| Łożyska | 608-2RS |
| Twardość kółka | 84 |
| Szerokość środka kółka | 24 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Dla średnicy osičky | 8mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | przezroczysty |
| Zaprojektowano w | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę kółek Aztek Architekt znajdziesz TUTAJ.
Aztek to amerykański producent hulajnóg freestylowych i części zamiennych z perfekcyjną kombinacją zrównoważenia i parametrów.Fender jest zamiennikiem dla ruchomego hamulca.Materiał hamulca to utwardzony plastik, dzięki któremu waga błotnika wynosi zaledwie 83 gramy. Do błotnika mieszczą się kółka o średnicy 100-120 mm i o szerokości 24-30 mm.
Specyfikacja:

| Waga | 83 g |
| Materiał hamulca | plastik |
| Typ hamulca | Fender (nieelastyczny, sztywny) |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Nie zapomnij sprawdzić naszej pełnej oferty hamulców Fender Aztek Lucid.
Aztek to amerykański producent hulajnóg freestylowych i części zamiennych z perfekcyjną kombinacją zrównoważenia i parametrów.Długość chwytów wynosi 170 mm, więc pasują do każdych kierownic.Grubość gripów wynosi 5 mm czystej gumy, a całkowicie wraz z kierownicą 32 mm. Do kierownicy otrzymasz końcówki do stalowej kierownicy.
Specyfikacja:

| Waga | 144 g |
| Całkowita długość | 170 mm |
| Całkowita szerokość | 30 mm |
| Kolor | różowy |
| Zaprojektowano w | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę gripów Aztek Lite znajdziesz TUTAJ.
Lekkie, aluminiowe kierownice od Aztek! Kierownica ma wymiary 626 mm wysokości i 587 mm szerokości.Y Kształt kierownicy zapewnia większą wytrzymałość niż klasyczne T.Średnice kierownicy wynoszą 25/32 mm i są przeznaczone do SCS.
Specyfikacja:

| Waga | 805 g |
| Wysokość kierownicy | 626 mm |
| Szerokość kierownicy | 587 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiał rączki | aluminium |
| Nacięcie | Nie |
| Bar Adapter | Nie |
| Zewnętrzna średnica rączek | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica rączek | 25 |
| Rączki do kompresji | SCS |
| Kształt rączek | Kształt Y |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano v | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Nie zapomnij sprawdzić naszej pełnej oferty kierownic Aztek Apollo Alloy.
Super stalowe Teczki od amerykańskiej marki Aztek.Wymiary kierownicy to 710 mm na wysokość i 610 mm na szerokość. Masa kierownicy wynosi 1290 gramów.Średnice kierownicy wynoszą 28/32 mm i ponieważ kierownica jest przeznaczona do SCS, nie znajdziesz w niej nacięcia.
Specyfikacja:

| Waga | 1290 g |
| Wysokość kierownicy | 710 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiał kierownicy | stal |
| Nacięcie | Nie |
| Bar Adapter | Nie |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Kierownica do kompresji | SCS |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano v | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę kierownic Aztek Davinci znajdziesz TUTAJ.
Aztek to amerykański producent hulajnóg freestylowych i części zamiennych z perfekcyjną kombinacją zrównoważenia i parametrów. Jedna z najbardziej ikonicznych i najlżejszych desek, która zasłynęła swoim unikalnym designem, jest wreszcie dostępna także u nas.Masa płyty wynosi zaledwie 1310 gramów. Deska ma 520 mm długości, 124 mm szerokości a footspace wynosi 380 mm. Do deski zmieszczą się kółka o maksymalnych wymiarach 120 x 24 mm. Płyta jest jednoczęściowa z wysokiej jakości materiału aluminium o stopniu wytrzymałości T6. Na końcu deski znajduje się stalowy bezsprężynowy flex fender hamulec.Do deski od nas otrzymasz GRIPTAPE ZA DARMO!
Specyfikacja:

| Waga | 1310 g |
| Rozmiar | 20.5" |
| Długość deski | 520 mm |
| Szerokość deski | 124 mm |
| Przestrzeń na stopy | 380 mm |
| Kształt dropoutów | Box Cut (kwadratowy kształt) |
| Rozmiar kółek | 100, 110, 115, 120 mm |
| Dla piasty kółka | 24mm |
| Concave | nie |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Typ główki ramy według deski | Zintegrowane |
| Kąt deski | 83 |
| Wysokość tuby szyjki deski | 100 mm |
| Szyjka deski | jednoczęściowy |
| Materiał hamulca | stal |
| Typ hamulca | bez sprężynki (Flex fender) |
| Średnica osi widelca | 8mm |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | USA |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Kompletną ofertę desek Aztek Hydra znajdziesz TUTAJ.
Mamy nadzieję, że podobał Ci się nasz piąty odcinek nowej serii filmów Unpack orders i że już teraz czekasz na kolejny!
Nie zapomnij śledzić nas na Facebooku, Instagramie i YouTube!
Jeśli masz pytanie lub sugestię, jak moglibyśmy ulepszyć te filmy, nie wahaj się z nami skontaktować!
Będziemy czekać na wasze opinie i doświadczenia.
Zespół Scootshop.cz





