| Całkowita szerokość | 140 mm |
| Kolor | czarny |
| Zrobiono w | Chiny |
| Całkowita długość | 530 mm |
| Całkowita długość | 155 mm |
| Waga | 96 g |
| Waga | 200 g |
| Waga | 65 g |
| Waga | 50 g |
| Terminale dla | kierownica stalowa i aluminiowa, |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Środek koła | aluminium |
| Kształt gumy | zaokrąglone |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Łożyska | ABEC 11 |
| Twardość koła | 88 |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Do średnicy osi | 8mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Kolor gumy koła | czarny |
| Kolor środka koła | tęcza |
| Zaprojektowany w | Czech |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zaprojektowany w | Dania |
| Zaprojektowany w | USA |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |
Świetny zestaw w jeszcze korzystniejszej cenie!
Doskonałe 110 mm kółka z aluminiowym rdzeniem od nowej czeskiej marki Divine. Szerokość kółka wynosi standardowo 24 mm. Łożyska ABEC 11 gwarantują doskonałą prędkość.
Specyfikacja:
Divine to pierwsza czeska marka, która koncentruje się na hulajnogach freestyle i akcesoriach.
Ta taśma gripowa ma długość 610 mm i szerokość 154 mm.Słuchawki czyli headset zapewniają płynne obracanie kierownicy.Divine jest czeską marką, która koncentruje się na hulajnogach freestyle i akcesoriach. Headset jest bezgwintowy, zintegrowany i przede wszystkim jest wykonany z wysokiej jakości łożysk przemysłowych. Zawartość opakowania obejmuje 2 łożyska, top cap, c-ring i pierścień na widelcu.
Specyfikacja:
| Całkowita szerokość | 140 mm |
| Kolor | czarny |
| Zrobiono w | Chiny |
| Całkowita długość | 530 mm |
| Całkowita długość | 155 mm |
| Waga | 96 g |
| Waga | 200 g |
| Waga | 65 g |
| Waga | 50 g |
| Terminale dla | kierownica stalowa i aluminiowa, |
| Rozmiar koła | 110 mm |
| Środek koła | aluminium |
| Kształt gumy | zaokrąglone |
| Konstrukcja środka koła | Mówił |
| Łożyska | ABEC 11 |
| Twardość koła | 88 |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Szerokość gumowego koła | 24 mm |
| Do średnicy osi | 8mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Kolor gumy koła | czarny |
| Kolor środka koła | tęcza |
| Zaprojektowany w | Czech |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zaprojektowany w | Dania |
| Zaprojektowany w | USA |
| Montaż głowicy | bezgałęziowy |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Łożyska zespołu głowy | przemysłowy |