| Rozmiar koła | 100, 110 mm |
| Kolor | černá |
| Średnica wrzeciona wideł | 8mm |
| Waga | 1260 g |
| Waga | 210 g |
| Waga | 283 g |
| Na środek koła | 24mm |
| Środek koła | aluminium |
| Zrobiono w | Chiny |
| Kształt gumy | zaokrąglone |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Twardość koła | 88 |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Szerokość gumowego koła | 26 mm |
| Do średnicy osi | 8mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Kolor gumy koła | niebieski |
| Kolor środka koła | wielobarwność |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zaprojektowany w | USA |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Kształt dropout | Peg Cut (również w pudełku) |
| Rozmiar koła | 100, 110, 115, 120 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Kąt płyty | 83 |
| Długość rury z szyjki | 105 mm |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Widelec do | IHC |
| Materiał wideł | aluminium |
| Długość rurki widełkowej | 165 mm |
| C-ring na widelcu | Wbudowany (zintegrowany) |
Premiumowa baza do własnej hulajnogi freestyle, skoncentrowana na wydajność, szybkość i czysty design. Ta kombinacja deski Triad, widełek Divine i kółek Oath jest idealna dla jeźdźców, którzy chcą lekkiego, ale solidnego setupu.
🛠️ Co zawiera zestaw:
Deska Triad Psychic
Parkowa deska z wąskim profilem i ostrym kształtem dla precyzyjnego sterowania w skateparku.
Długość: 495 mm
Szerokość: 120 mm
Materiał: Aluminium
Szyja: jednoczęściowa, zintegrowana
Hamulec: Flex fender
Kółka Oath Bermuda 110 mm
Stylowe kółka z unikalnym designem.
Średnica: 110 mm
szerokość środka kółka: 24mm
szerokość gumy kółka: 26mm
Materiał: PU + aluminiowy rdzeń
Łożyska: ABEC-9 (w zestawie)
Widelec Divine IHC
Lekko zaprojektowany widelec IHC z czystym srebrnym wykończeniem.
Materiał: Aluminium
Kompatybilność: kółka 110 mm
Styl: Park
Waga: ok. 280 g
System kompresji: IHC
Styl: Skatepark / freestyle
Waga zestawu: bardzo niska
Poziom: średnio zaawansowani / zaawansowani jeźdźcy
🧰 Uwaga: Są to oddzielne części, a nie w pełni zmontowana hulajnoga.
Możesz więc dostosować własny setup w zależności od tego, co ci najbardziej odpowiada.
| Rozmiar koła | 100, 110 mm |
| Kolor | černá |
| Średnica wrzeciona wideł | 8mm |
| Waga | 1260 g |
| Waga | 210 g |
| Waga | 283 g |
| Na środek koła | 24mm |
| Środek koła | aluminium |
| Zrobiono w | Chiny |
| Kształt gumy | zaokrąglone |
| Konstrukcja środka koła | Wydrążony |
| Łożyska | ABEC 9 |
| Twardość koła | 88 |
| Szerokość koła | 24 mm |
| Szerokość gumowego koła | 26 mm |
| Do średnicy osi | 8mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Kolor gumy koła | niebieski |
| Kolor środka koła | wielobarwność |
| Zaprojektowany w | Łotwa |
| Zaprojektowany w | USA |
| Zaprojektowany w | Anglia |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość płyty | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Kształt dropout | Peg Cut (również w pudełku) |
| Rozmiar koła | 100, 110, 115, 120 mm |
| Wklęsłe | tak |
| Materiał płytki | aluminium 6061 T6 |
| Typ modelu głowy zgodnie z tablicą | Zintegrowany |
| Kąt płyty | 83 |
| Długość rury z szyjki | 105 mm |
| Płyty szyi | dwuczęściowy |
| Materiał hamulcowy | plastik |
| Typ hamulca | Flexless (Flex) |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowy |
| Widelec do | IHC |
| Materiał wideł | aluminium |
| Długość rurki widełkowej | 165 mm |
| C-ring na widelcu | Wbudowany (zintegrowany) |