
Piękny niedzielny wieczór wszystkim,
przygotowaliśmy dla was nowy unboxing!
Dziś wspólnie przyjrzymy się hulajnodze freestyle Invert Supreme 1-7-12 Black/Neo Purple.
Dziś w wideo przedstawiliśmy hulajnogę freestyle Invert Supreme 1-7-12 Black/Neo Purple.
Hulajnoga jest ponownie mocno zapakowana, podobnie jak ich droższy model, który pokazywaliśmy w poprzednim unboxingu. Częścią zestawu jest również instrukcja i dwa klucze imbusowe o rozmiarze 5.
Kierownica jest klasyczna, stalowa w kształcie "T" z zewnętrzną średnicą 32 mm i wewnętrzną średnicą 28 mm. Chwyty są standardowe i według nas mają naprawdę piękny design, nie brakuje tu również plastikowych końcówek. Opaska jest dwoma śrubami na śruby o rozmiarze 8, więc jest mocniejsza, nacięcie kończy się tuż nad opaską, widły są również dłuższe, więc nie powinny pęknąć. Same kierownica jest lekka, jej wysokość wynosi 580 mm, a szerokość 520 mm.
Deska hulajnogi ma świetny design, na spodzie deski znajdują się wysokie grind raily, dzięki czemu nie dotrze do spawów. Z przodu i z tyłu znajdują się plastikowe osłony. Z tyłu na desce wystarczy ponownie tylko imbus 5 do dokręcenia kółka, hamulec dokręca się imbusem o rozmiarze 4, co lepiej się ściąga. Hamulec jest standardowy, stalowy i odciążony, ponownie z bardzo ładnym designem. Kółka są hollow, o wielkości 110 mm i szerokości gumy kółka 24 mm, łożyska są ABEC 7.
Szyjka hulajnogi jest spawana, dwuczęściowa, dla nieintegrowanych zestawów słuchawkowych, klasyczne łożyska.
System kompresji to tutaj IHC, co jest całkiem fajne. Widelec jest bezgwintowy, stalowy i dwuczęściowy z ładnym designem. Długość deski wynosi 495 mm, a szerokość deski wynosi 110 mm.Całkowita masa hulajnogi wynosi 3 600 g, całkowita wysokość hulajnogi wynosi 800 mm.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Hulajnoga freestyle dla | początkujących |
| Waga | 3600 g |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 580 mm |
| Szerokość kierownicy | 520 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 800 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Długość deski | 495 mm |
| Szerokość deski | 110 mm |
| Kąt deski | 82,5 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyjka deski | dwuczęściowa |
| Kształt dropoutu | Peg Cut (standardowy kształt) |
| Obejma | dwuśrubowa |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 32 mm |
| Typ głowicy według deski | niezintegrowane |
| Główka ramy | bezgwintowa |
| Łożyska główki ramy | kulkowe, zapouzdrowane |
| Typ widelca | bezgwintowy, dwuczęściowa |
| Materiał widelca | stal |
| Rozmiar kółek | 110 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość środka kółka | 24 mm |
| Design środka kółka | Hollow |
| Materiał środka kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 7 |
| System kompresji | IHC |
| Typ hamulca | bezsprężynowy (Flex fender) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | tęczowy |
Ocena: Hulajnoga jest dla nas super i zdecydowanie ją za te pieniądze polecamy. Hulajnoga jest z pewnością dla początkujących i za tę cenę ma klasyczne, standardowe wyposażenie, więc nie szukalibyśmy tutaj żadnych wad.Tak więc nie wahaj się i kup ją jeszcze dziś!
Mamy nadzieję, że spodobało się wam nasze wideo i hulajnoga was zainteresowała.
Spójrz do naszej galerii, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia freestyle hulajnogi Invert Supreme 1-7-12 Black/Neo Purple.
Nie zapomnij sprawdzić wszystkich wariantów kolorystycznych tej hulajnogi.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie i facebooku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





