
Życzymy wszystkim pięknego dnia,
mamy dla was nowy unboxing!
Tym razem wspólnie przyjrzymy się Invert Curbside.
W wideo przedstawiliśmy Invert Curbside.
Częścią opakowania jest oczywiście instrukcja, którą dostarczymy w języku czeskim. Dalej znajdziesz tutaj imbus 6, więc cała hulajnoga będzie na imbus 6.
Na hulajnodze są T-kierownica, stalowa kierownica o wymiarach 735 mm wysokości i 610 mm szerokości. Chwyty są naprawdę przyjemne, mają klasyczne plastikowe korki.System kompresji został wybrany jako SCS, ponieważ jest uważany za najmocniejszy.
Deska jest naprawdę super pod względem designu, jest wykonana z wysokiej jakości aluminium o wymiarach 560 mm długości, 140 mm szerokości i 420 mm footspace. W ramie jest zintegrowane stery z przemysłowymi łożyskami. Najlepszą częścią są kółka, które mają średnicę 115 mm i szerokość 24 mm. W kółkach zamontowane są ABEC9 łożyska. Hamulec jest tutaj bez sprężynki. Oprawa jest tutaj czterowkrętowa na śruby M8. Zintegrowany zestaw słuchawkowy z łożyskami przemysłowymi. Dwuczęściowa, spawana szyja. Widelec jest tutaj jednoczęściowy, aluminiowy, bezgwintowy. Spód deski ma wspaniały design, spawy są wpuszczone do środka, więc super!
Całkowita masa hulajnogi wynosi 4300 gramów, a całkowita wysokość hulajnogi to 980 mm.
Główne zalety:
Specyfikacja:

| Freestyle hulajnoga dla | średnio zaawansowanych jeźdźców |
| Waga | 4300 g |
| Maksymalna wysokość jeźdźca: | 195 cm |
| Minimalna wysokość jeźdźca: | 175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Wysokość kierownicy | 735 mm |
| Szerokość kierownicy | 610 mm |
| Wysokość kierownicy od ziemi | 980 mm |
| Kształt kierownicy | Kształt T |
| Materiał kierownicy | stal |
| Zewnętrzna średnica kierownicy | 32 mm |
| Wewnętrzna średnica kierownicy | 28 mm |
| Długość deski | 560 mm |
| Szerokość deski | 140 mm |
| Przestrzeń na stopy | 420 mm |
| Kąt deski | 83 |
| Concave | tak |
| Materiał deski | aluminium 6061 T6 |
| Szyja deski | dwuczęściowa (spawany) |
| Kształt dropoutu | Box Cut (kwadratowy kształt) |
| Obejma | czterema śrubami |
| Wewnętrzna średnica obejmy bez SHIM | 35 mm |
| Typ zestawu sterowego według deski | Zintegrowane |
| Zestaw sterowy | bez gwintu |
| Łożyska sterowe skład | przemysłowe |
| Typ widelca | bezgwintowy, jednoczęściowa |
| Materiał widelca | aluminium |
| Rozmiar kółek | 115 mm |
| Szerokość gumy kółka | 24 mm |
| Szerokość piasty kółka | 24 mm |
| Design piasty kółka | Hollow |
| Materiał piasty kółka | aluminium |
| Łożyska | ABEC 9 |
| System kompresji | SCS |
| Typ hamulca | bez sprężyny (Flex fender) |
| Materiał hamulca | stal |
| Nośność | 100 kg |
| Kolor | czarny |
| Zaprojektowano w | Anglia |
| Wyprodukowano w | Chiny |
Ocena: Hulajnoga jest przeznaczona dla średnio zaawansowanych jeźdźców, którzy chcą poprawić swoje umiejętności na ulicy. Dla nas zdecydowanie świetna hulajnoga za super cenę!
Mamy nadzieję, że nasze wideo się Wam podobało i już teraz będziecie czekać na kolejne!
Spójrzcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia Invert Curbside.
Kompletną ofertę hulajnóg freestyle Invert Curbside znajdziesz TUTAJ.
Śledź nas dalej na youtube, instagramie, facebooku i nowo także na Tik Toku i będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz nam swoje doświadczenia z tą hulajnogą.
Zespół Scootshop.pl





